Анонім

Відмінності між версіями «Факультет фізичної культури, спорту та здоров'я»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Рядок 74: Рядок 74:
== Основні напрямки науково-дослідницької діяльності ==
== Основні напрямки науково-дослідницької діяльності ==


Основними стратегічними пріоритетами факультету фізичної культури, спорту та здоров’я для здійснення діяльності за вказаними напрямками є: формування мотивації до здорового способу життя, створення належної матеріально-технічної бази, використання сучасних інформаційних технологій у навчально-тренувальному процесі та у спортивно-масовій роботі, підготовка спортсменів високого класу.
Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я займає одне з провідних місць у науковій діяльності Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. З 1998 р. по 2000 р. в інституті працювала спеціалізована вчена рада К 32.051.02 за спеціальністю 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення, для захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту. За її період  викладачами інституту фізичної культури та здоров'я захищена 21 кандидатська дисертація.


Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я займає одне з провідних місць у науковій діяльності Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. З 1998 р. по 2000 р. в інституті працювала спеціалізована вчена рада К 32.051.02 за спеціальністю 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення, для захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту. За період її викладачами інституту фізичної культури та здоров'я захищена 21 кандидатська дисертація.
У 2009 р. в інституті створена спеціалізована вчена рада по захисту кандидатських дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю: 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я).


У 2009 р. в інституті створена спеціалізована вчена рада по захисту кандидатських дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю: 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я).
При факультеті діють наукові школи докторів наук, професорів Цьося А. В., Вільчковського Е.С., Бєлікової Н.О., Альошиної А.І., у яких здійснюється написання докторських та кандидатських дисертацій.
 
На факультеті видається журнал  [https://sport.eenu.edu.ua/index.php/sport «Фізичне виховання, спорт і культура здоров’я у сучасному суспільстві»]. Журнал є фаховим виданням України, у якому можуть публікуватися ре України 12.05.2015 р. № 528) та Фізичне виховання і спорт; (додаток 17 до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2015 р. № 747). Із 2010 року видання зареєстроване в міжнародному центрі ISSN. ISSN 2410-2156 (Online), ISSN 2220-7481 (Print). Журнал є рецензованим міжнародним науковим виданням, який охоплює широку сферу
досліджень у галузі масового спорту, фізичної реабілітації та спорту вищих досягнень.
 
[http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/147 Молодіжний науковий вісник] Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки є науковим фаховим виданням України, у якому можуть публікуватися результати дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів доктора чи кандидата наук з фізичного виховання і спорту та педагогічних наук (додаток до постанови президії ВАКу України № 1-05/5 від 01.07.2010 р.).
 
Науковці нашого вишу мають змогу публікувати свої дослідження та вивчати передовий світовий досвід спортивної науки у провідних фахових виданнях Польщі, зокрема у журналі  [ http://www.physactiv.eu/ «Physical Activity Review»]. Головний редактор видання, заступник директора інституту фізичного виховання, туризму та фізіотерапії університету імені Яна Длугоша професор Яцек Вонсік. Видання ідентифікується у наукометричних базах [https://mjl.clarivate.com/home?PC=MASTER&Full=Physical%20Activity%20Review (Web of Science Core ] (ESCI),  Scopus). В журналі  можуть публікуватися результати дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук. Видавці запропонують авторам публікувати емпіричні та теоретичні роботи фізичного виховання та суміжних дисциплін, соціальних наук і наук про здоров'я, які представляють собою міждисциплінарний підхід.


При факультеті діє наукова школа доктора наук з фізичного виховання і спорту, професора Цьося А. В., у якій здійснюється написання докторських та кандидатських дисертацій.  
Запрошує також науковців до співпраці і щоквартальне наукове видання [https://czasopisma.ujd.edu.pl/index.php/sport/ « Sport i turystyka »]. Головний редактор, професор Елігіуш Мололєпши (Eligiusz Małolepszy dr hab. prof. UJD. Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie, Polska ( e.malolepszy@ujd.edu.pl) ). Роботи рецензуються та публікуються на польській мові та офіційними мовами конференції.


На факультеті видається журнал [https://sport.eenu.edu.ua/index.php/sport «Фізичне виховання, спорт і культура здоров’я у сучасному суспільстві»]. Журнал є фаховим виданням України, у якому можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук за напрямами "Педагогічні науки" (додаток 10 до наказу Мінстерства освіти інауки України 12.05.2015 р. № 528) та "Фізичне виховання і спорт" (додаток 17 до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2015 р. № 747). Із 2010 року видання зареєстроване в міжнародному центрі ISSN. ISSN 2410-2156 (Online), ISSN 2220-7481 (Print).
На факультеті функціонує АСПІРАНТУРА за трьома спеціальностями.


== Видання відображається в наукометричних базах: ==
== Видання відображається в наукометричних базах: ==
trusted
235

редагувань