trusted
2188
редагувань
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
*<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст.лаб. Білецька О. А.)'''''</big> | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст.лаб. Білецька О. А.)'''''</big> | ||
''' | ''' | ||
{| border="1" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№''' | |'''№''' | ||
|'''Група''' | |'''Група''' | ||
Рядок 98: | Рядок 99: | ||
''' | ''' | ||
{| border="1" cellpadding="2" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№''' | |||
Група | | '''Група''' | ||
| '''Дисципліна''' | |||
| '''Викладач''' | |||
| '''Ауд.''' | |||
| '''День і час відпрацювання''' | |||
|- | |||
| 1 | |||
| Біо-41ф | |||
| Великий практикум з фізіології людини і тварин | |||
| Коржик О. В. | |||
| 703-а | |||
|середа13.00-14.00 | |||
|- | |||
|2 | |||
| міжфак | |||
| Вікова фізіологія з основами гігієни | |||
| Дмитроца О. Р. | |||
|703-а | |||
| середа 14.00-15.00 | |||
|- | |||
|3 | |||
|3Біо,ЛД | |||
|Основи здорового способу життя | |||
| Журавльов О. А. ; Дмитроца О. Р. | |||
| 703-а | |||
| середа 15.00-16.00 ' | |||
|- | |||
|4 | |||
| БЗЛ-53М | |||
| Педагогічна валеологія | |||
| Коцан І. Я.; Дмитроца О. Р | |||
| 703-а | |||
| середа 17.00-18.00 | |||
|- | |||
|5 | |||
|3Біо, 2ЛГ | |||
|Радіобіологія | |||
| Журавльов О. А. | |||
| 703-а | |||
| четвер 13.00-14.00 | |||
|- | |||
|6 | |||
|3Біо ЛД | |||
|Фізіологія людини і тварин | |||
| Моренко А. Г.; Козачук Н. О.| | |||
| 703-а | |||
| четвер 14.00-15.00 | |||
|7 | |||
|Біо | |||
|Фізіологія сенсорних систем | |||
|Козачук Н. О. | |||
| 703-а | |||
| четвер 15.00 – 16.00 | |||
|- | |||
|8 | |||
| Біо | |||
| Хронобіологія | |||
| Журавльов О. А. | |||
| 703-а | |||
| четвер 16.00 – 17.00 | |||
|- | |||
|} | |||
*<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Гошко Л. І.)'''''</big> | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Гошко Л. І.)'''''</big> |