trusted
2188
редагувань
Рядок 12: | Рядок 12: | ||
=План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчального року= | =План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчального року= | ||
''''' | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№№ ''' | |||
|'''Напрям роботи, заходи''' | |||
|'''Термін виконання''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|Загальні збори проблемної групи | |||
|Жовтень 2020 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Обговорення і затвердження напрямків та термінів проведення досліджень | |||
|Жовтень 2020 | |||
|- | |||
|3 | |||
| Робота над науковою літературою за темою дослідження | |||
|Жовтень-грудень 2020 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Підготовка курсових робіт та магістерських робіт | |||
|Жовтень-листопад 2020 | |||
|- | |||
|5 | |||
| Робота з базою даних, статистичних звітів, проведення власних досліджень | |||
| Листопад-грудень | |||
|- | |||
|6 | |||
| Робота з базою ЕЕГ-даних; психофізіологічне тестування; реєстрація електричної активності головного мозку в стані спокою та запланованих експериментальних ситуаціях | |||
|Листопад 2020-лютий 2021 | |||
|- | |||
|7 | |||
| Обробка експериментальних даних | |||
|Лютий-березень 2021 | |||
|- | |||
|8 | |||
| Підготовка матеріалів для публікації та участі в конференціях | |||
| Березень-травень 2021 | |||
|- | |||
|9 | |||
| Обговорення результатів роботи проблемної групи у 2020-2021 навчальному році | |||
| Червень 2021 | |||
|- | |||
|} | |||
'''Графік роботи проблемної групи''' – остання четвер кожного місяця | '''Графік роботи проблемної групи''' – остання четвер кожного місяця |