trusted
2188
редагувань
Рядок 58: | Рядок 58: | ||
Крім цього, прилади лабораторії електронної мікроскопії активно використовуються в освітньому процесі для студентів молодших і старших курсів магістрів, аспірантів і докторантів, при виконанні дипломних і магістерських робіт, кандидатських і докторських дисертацій. | Крім цього, прилади лабораторії електронної мікроскопії активно використовуються в освітньому процесі для студентів молодших і старших курсів магістрів, аспірантів і докторантів, при виконанні дипломних і магістерських робіт, кандидатських і докторських дисертацій. | ||
=Графік роботи= | |||
'''''Графік роботи навчально-наукової лабораторії електронної мікроскопії кафедри фізіології людини і тварини ''''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|Понеділок | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|вівторок | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|середа | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|четвер | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|п'ятниця | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -16.15 | |||
|- | |||
|субота | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|- | |||
|неділя | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|} | |||
'''''Графік роботи старшого лаборанта навчально-наукової лабораторії електронної мікроскопії кафедри фізіології людини і тварини Панкевича Володимира Зіновйовича''''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|Понеділок | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|вівторок | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|середа | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|четвер | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|п'ятниця | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -16.15 | |||
|- | |||
|субота | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|- | |||
|неділя | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|} |