trusted
1467
редагувань
Zoology (обговорення | внесок) |
Zoology (обговорення | внесок) |
||
Рядок 34: | Рядок 34: | ||
|- | |- | ||
|Короткий опис | |Короткий опис | ||
| | |||
|- | |||
|Вимоги до початку вивчення | |Вимоги до початку вивчення | ||
|Проходження курсів «Зоологія», «Комплексна (зоолого-ботанічна) практика» | |Проходження курсів «Зоологія», «Комплексна (зоолого-ботанічна) практика» |