trusted
1035
редагувань
Рядок 16: | Рядок 16: | ||
== План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчальному році == | == План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчальному році == | ||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
! Напрямок роботи, заходи | |||
! Термін виконання | |||
|- | |||
| Загальні збори гуртка, вибори старости, обговорення плану роботи | |||
| Вересень, 2020 | |||
|- | |||
| Затвердження тем досліджень на 2020-2021 н.р. | |||
| Вересень, 2020 | |||
|- | |||
| Вивчення методики вегетативного розмноження декоративних рослин | |||
| Вересень, 2020 | |||
|- | |||
| Ознайомлення з результатами проведених щеплень сосни звичайної у Волинському лісовому селекційно-насіннєвому центрі (с. Гаразджа) | |||
| Осінь, 2020 | |||
|- | |||
| Закладання дослідів у лабораторії генетики і селекції рослин | |||
| Осінь, 2020 | |||
|- | |||
| рядок 6, комірка 1 | |||
| рядок 6, комірка 2 | |||
|- | |||
| рядок 7, комірка 1 | |||
| рядок 7, комірка 2 | |||
|- | |||
| рядок 8, комірка 1 | |||
| рядок 8, комірка 2 | |||
|- | |||
| рядок 9, комірка 1 | |||
| рядок 9, комірка 2 | |||
|- | |||
| рядок 10, комірка 1 | |||
| рядок 10, комірка 2 | |||
|- | |||
| рядок 11, комірка 1 | |||
| рядок 11, комірка 2 | |||
|- | |||
| рядок 12, комірка 1 | |||
| рядок 12, комірка 2 | |||
|- | |||
| рядок 13, комірка 1 | |||
| рядок 13, комірка 2 | |||
|} |