trusted
1035
редагувань
(Створена сторінка: Факультет біології та лісового господарства <br /> '''Кафедра''' лісового і садово-парко...) |
|||
Рядок 15: | Рядок 15: | ||
== План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчальному році == | == План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчальному році == | ||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
! Напрямок роботи, заходи | |||
! Термін виконання | |||
|- | |||
| Загальні збори гуртка, вибори старости, обговорення плану роботи | |||
| Вересень, 2020 | |||
|- | |||
| Затвердження тем досліджень на 2020-2021 н.р. | |||
| Вересень, 2020 | |||
|- | |||
| Вивчення методик закладання пробних площ у деревостанах, інвентаризації зелених насаджень | |||
| Вересень, 2020 | |||
|- | |||
| Ознайомлення з таксаційними та картографічними матеріалами лісонасаджень та зелених насаджень населених пунктів | |||
| Осінь, 2020 | |||
|- | |||
| Закладання пробних площ в лісах та в зелених насадженнях населених пунктів | |||
| Осінь, 2020 | |||
|- | |||
| Камеральний обробіток польових даних пробних площ | |||
| Зима, 2020-2021 | |||
|- | |||
| Індивідуальні консультації та коригування завдань наукової роботи | |||
| Протягом року | |||
|- | |||
| Закладання додаткових дослідів (за необхідності) | |||
| Березень-квітень, 2021 | |||
|- | |||
| Проведення семінару за результатами досліджень членів проблемної групи. | |||
| Квітень, 2021 | |||
|- | |||
| Відбір кращої наукової роботи для участі у конкурсі студентських наукових робіт | |||
| Квітень, 2021 | |||
|- | |||
| Підготовка до Дня науки на біологічному факультеті | |||
| Квітень, 2021 | |||
|- | |||
| Оформлення дипломних робіт студентами 4, 5 курсів | |||
| Травень-червень, 2021 | |||
|- | |||
| Узгодження індивідуальних завдань на літній період | |||
| Червень, 2021 | |||
|} | |||
Графік роботи: понеділок о 15 год. по парних тижнях в ауд. 724. | |||
Список студентів: Козел Мар’яна Олегівна | |||
Герасимук Тетяна Сергіївна | |||
Герасим`юк Дмитро Миколайович | |||
Бегас Тетяна Миколаївна |