trusted
1035
редагувань
Рядок 16: | Рядок 16: | ||
== Мета: == | == Мета: == | ||
'''Вивчення основ стійкості та продуктивності рослин в сучасних екологічних умовах, елементів екологічно безпечних технологій вирощування культурних рослин, адаптованих до умов Полісся та Лісостепу, біологізації в ринкових умовах та різних формах господарювання; створення та вивчення потенціалу продуктивності сортів і гібридів нового покоління сільськогосподарських культур; удосконалення елементів технологій переробки та зберігання продукції лісу та рослинництва, збереження біорізноманіття та комплексне дослідження стратегій адаптації фітобіоти, тенденцій, що склалася протягом останнього періоду “реформування” господарювання в лісовому господарстві, спрямована на штучне відокремлення лісівництва від аграрного виробництва. ''' | '''Вивчення основ стійкості та продуктивності рослин в сучасних екологічних умовах, елементів екологічно безпечних технологій вирощування культурних рослин, адаптованих до умов Полісся та Лісостепу, біологізації в ринкових умовах та різних формах господарювання; створення та вивчення потенціалу продуктивності сортів і гібридів нового покоління сільськогосподарських культур; удосконалення елементів технологій переробки та зберігання продукції лісу та рослинництва, збереження біорізноманіття та комплексне дослідження стратегій адаптації фітобіоти, тенденцій, що склалася протягом останнього періоду “реформування” господарювання в лісовому господарстві, спрямована на штучне відокремлення лісівництва від аграрного виробництва. ''' | ||
== План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчальному році == | |||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
! Напрямок роботи, заходи | |||
! Термін виконання | |||
|- | |||
| Загальні збори групи, вибори старости, обговорення плану роботи | |||
| Вересень, 2020 | |||
|- | |||
| Затвердження тем досліджень на 2020-2021 н.р. | |||
| Вересень, 2020 | |||
|- | |||
| Вивчення деревини – продукції фотосинтезу, яка вирощується у складі лісових екосистем на землях лісогосподарського призначення. | |||
| Осінь, 2020 | |||
|- | |||
| Вивчення фітопатогенної мікрофлори культурних рослин. | |||
| Осінь, 2020 | |||
|- | |||
| Вивчення проблем збереження фіторізноманіття . | |||
| Жовтень, 2020 | |||
|- | |||
| Підбір методик залежно від об’єкту та предмету дослідження | |||
| Вересень, 2020 | |||
|- | |||
| Ознайомча екскурсія у Воро́тнів — ботанічний заказник загальнодержавного значення в Україні. | |||
| Квітень, 2021 | |||
|- | |||
| Індивідуальні консультації та корегування завдань наукової роботи. | |||
| Протягом року | |||
|- | |||
| Ознайомча екскурсія у Волинську філію ДУ "Інститут охорони грунтів" | |||
| Березень, 2021 | |||
|- | |||
| Проведення семінару за результатами досліджень членів проблемної групи. | |||
| Березень, 2021 | |||
|- | |||
| Відбір кращої наукової роботи для участі в конкурсі студентських наукових робіт. | |||
| Квітень, 2021 | |||
|- | |||
| Підготовка до Дня науки на факультеті біології та лісового господарства | |||
| Квітень, 2021 | |||
|- | |||
| Оформлення наукових робіт студентами. | |||
| Квітень-травень, 2021 | |||
|- | |||
| Узгодження індивідуальних завдань на літній період. | |||
| Травень, 2021 | |||
|} |