trusted
14
редагувань
Рядок 251: | Рядок 251: | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | Стажування, підвищення кваліфікації (сертифікати), міжнародні проекти та програми | ! colspan=2 | Стажування, підвищення кваліфікації (сертифікати), міжнародні проекти та програми | ||
|- | |||
| З 19.09.2020 р. по 09.10.2020 р. | |||
| Підвищення кваліфікації в Університеті економіки та Малопольській школі публічного адміністрування в Кракові | |||
|- | |||
| З 12.11.2020 р. по 13.11.2020 р. | |||
| Підвищення кваліфікації в Навчальному центрі Національного банку України | |||
|- | |- | ||
| З 22.11.2018 р. по 23.11.2018 р. | | З 22.11.2018 р. по 23.11.2018 р. | ||
| Підвищення кваліфікації в | | Підвищення кваліфікації в Навчальному центрі Національного банку України | ||
|- | |- | ||
|З 29.01.2018 р. по 09.02.2018 р. | |З 29.01.2018 р. по 09.02.2018 р. |