trusted
1467
редагувань
Zoology (обговорення | внесок) (Створити порожню сторінку) |
Zoology (обговорення | внесок) м |
||
(Не показано 7 проміжних версій цього користувача) | |||
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{| border=«1» cellpadding=«2» | |||
! '''Дисципліна''' | |||
! '''Опис дисципліни''' | |||
|- | |||
|Вибірковий компонент | |||
|5. «Заповідна справа» | |||
|- | |||
|Рівень BO | |||
|Перший (бакалаврський) | |||
|- | |||
|Назва спеціальності/освітньо-професійної програми | |||
|014. Середня освіта (Біологія, здоров’я людини) / Середня освіта. Біологія, здоров’я людини | |||
|- | |||
|Форма навчання | |||
| Денна, заочна | |||
|- | |||
|Курс, семестр, протяжність | |||
| 3 курс, 5 семестр, 18 тижнів | |||
|- | |||
|Семестровий контроль | |||
|Залік | |||
|- | |||
|Обсяг годин (усього: з них лекції/практичні) | |||
|Усього 150 годин, з них: | |||
Денна форма: лекції – 10 год., лабораторні роботи – 20 год. | |||
Заочна форма: лекції – 4 год., лабораторні роботи – 6 год. | |||
|- | |||
|Мова викладання | |||
|Українська | |||
|- | |||
|Кафедра, яка забезпечує викладання | |||
|Зоології | |||
|- | |||
|Автор дисципліни | |||
|Кандидат біологічних наук, доцент М. Г. Білецька | |||
|- | |||
|Короткий опис | |||
| | |||
|- | |||
|Вимоги до початку вивчення | |||
|Знати таксономічний склад, біологію та екологічні особливості безхребетних і хребетних тварин, нижчих і вищих рослин. | |||
|- | |||
|Що буде вивчатися | |||
|Науково-теоретичні, організаційно-правові засади заповідної справи в Україні та за кордоном, структура та зонально-регіональні особливості природно-заповідного фонду України, природоохоронна діяльність на заповідних територіях України. | |||
|- | |||
|Чому це цікаво/треба вивчати | |||
|Сталий розвиток держави можливий лише за умови збереження природних систем і підтримки відповідної якості навколишнього природного середовища. Вирішення освітянських та природоохоронних проблем можливе лише при наявності високоосвічених спеціалістів, які знають та розуміють основні терміни, концепції, теорії і закони в галузі біологічних наук і на межі предметних галузей. | |||
|- | |||
|Чому можна навчитися (результати навчання) | |||
|Можна навчитися характеризувати природні системи, явища та процеси, в умовах збалансованого природокористування та охорони природи. | |||
|- | |||
|Як можна користуватися набутими знаннями й уміннями (компетентності) | |||
|Набуті знання про сучасний стан та перспективи розвитку природоохоронних територій, шляхи збереження і відновлення біорізноманіття можна застосувати для формування в учнів ключових і предметних компетентностей відповідно до особливостей шкільного курсу біології; при плануванні та організації навчальних проектів в галузі природничих наук, здійсненні просвітницької діяльності серед вихованців для формування в них екологічного мислення і свідомості. | |||
|- | |||
|Інформаційне забезпечення | |||
| | |||
|- | |||
|Web-посилання на (опис дисципліни) силабус навчальної дисципліни на вебсайті факультету (інституту) | |||
| |