Відмінності між версіями «Кафедра педагогічної та вікової психології»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 141: | Рядок 141: | ||
| [[Ларіонова Діана Павлівна]] - практикуючий психолог | | [[Ларіонова Діана Павлівна]] - практикуючий психолог | ||
| Diana Larionova — practicing psychologist | | Diana Larionova — practicing psychologist | ||
|- | |||
|- | |- | ||
|- | |- |