trusted
7110
редагувань
Рядок 40: | Рядок 40: | ||
|- | |- | ||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | | Кузьмішина Ірина Іванівна | ||
| | | Фітоценологія | ||
| | | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини) м/с, 2018 (бакалавр, заочна) | ||
| | | БЗЛмс-34Оз | ||
| | | 9, 10 т. | ||
|- | |||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | |||
| Фітоценологія | |||
| Середня освіта (Біологія), 2017 (бакалавр, денна) | |||
| Біо-42О | |||
| 9, 10 т. | |||
|- | |- | ||
| Фіщук Оксана Сергіївна | | Фіщук Оксана Сергіївна |