trusted
2188
редагувань
Рядок 150: | Рядок 150: | ||
|Протягом року | |Протягом року | ||
|- | |- | ||
|} | |||
=ГРАФІК РОБОТИ Навчально-науково-виробничої лабораторії медичної біології і лабораторної діагностики кафедри фізіології людини і тварини= | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|Понеділок | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|вівторок | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|середа | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|четвер | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|п'ятниця | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -16.15 | |||
|- | |||
|субота | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|- | |||
|неділя | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|} | |} |