Анонім
Не увійшли до системи
Створити обліковий запис
Увійти
wiki.vnu.edu.ua
Пошук
Відмінності між версіями «Графіки відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р.»
Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Простори назв
Сторінка
Обговорення
Ще
Ще
Дії над сторінкою
Читати
Перегляд
Історія
← Попереднє редагування
Наступне редагування →
Графіки відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р.
(переглянути вихідний код)
Версія за 12:04, 9 вересня 2021
4 байти додано
,
12:04, 9 вересня 2021
нема опису редагування
Версія за 12:03, 9 вересня 2021
(
переглянути вихідний код
)
Biletska. olya
(
обговорення
|
внесок
)
← Попереднє редагування
Версія за 12:04, 9 вересня 2021
(
переглянути вихідний код
)
Biletska. olya
(
обговорення
|
внесок
)
Наступне редагування →
Рядок 367:
Рядок 367:
|706
|706
|Середа 14:00–15:00
|Середа 14:00–15:00
|
|
-
|9
|9
|ПН35О
|ПН35О
Рядок 374:
Рядок 374:
|706
|706
|Четвер 11:00–12:00
|Четвер 11:00–12:00
|-
|10
|10
|міжфак
|міжфак
Biletska. olya
trusted
2188
редагувань
Навігація
Навігація
Головна сторінка
Нові редагування
Випадкова стаття
Допомога про MediaWiki
Вікі-інструменти
Вікі-інструменти
Спеціальні сторінки
Інструменти сторінки
Інструменти сторінки
Інструменти сторінки користувача
Ще
Версія до друку