trusted
1788
редагувань
Tytiuk (обговорення | внесок) |
Tytiuk (обговорення | внесок) |
||
Рядок 247: | Рядок 247: | ||
| 76 | | 76 | ||
| Печінка людини | | Печінка людини | ||
|- | |||
| 77 | |||
| Печінка свині (гематоксилін-пікрофуксин) | |||
|- | |||
| 77 / 1 | |||
| Печінка свині (гематоксилін-еозин) | |||
|- | |||
| 77 / 2 | |||
| Печінка. Накопичення фарби в клітинах Купфера | |||
|- | |||
| 78 | |||
| Підшлункова залоза | |||
|- | |||
| 79 | |||
| Трахея | |||
|- | |||
| 80 | |||
| Легеня | |||
|- | |||
| 81 | |||
| Нирка | |||
|- | |||
|81 / 1 | |||
| Накопичення фарби у звивистих канальцях нирки | |||
|- | |||
| 82 | |||
| Сечовід | |||
|- | |||
| 83 | |||
| Сечовий міхур | |||
|- | |||
| 84 | |||
| Сім’яник | |||
|- | |||
| 85 / 1 | |||
| Сім’яний канатик | |||
|- | |||
| 85 | |||
| Над’яєчко | |||
|- | |||
| 86 | |||
| Передміхурова залоза | |||
|- | |||
| 87 | |||
| Яєчник | |||
|- | |||
| 87 / 1 | |||
| Яйцепровід | |||
|- | |||
| 88 | |||
| Жовте тіло | |||
|- | |||
| 89 | |||
| Матка | |||
|- | |||
| 89 / 1 | |||
| Піхва | |||
|- | |||
| 90 | |||
| Грудна (молочна) залоза | |||
|- | |||
| 91 | |||
| Плідна частина плаценти | |||
|- | |||
| 92 | |||
| Материнська частина плаценти | |||
|- | |||
| 92 / 1 | |||
|Пуповина (поперечний розріз) | |||
|} | |} |