trusted
2188
редагувань
Рядок 35: | Рядок 35: | ||
{| border="1" cellpadding="2" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№№''' | |'''№№''' | ||
|''' | |'''Назва і вид роботи''' | ||
|''' | |'''Виконавці''' | ||
|Термін виконання | |||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
| | |Дослідження відомостей наукової літератури з питань особливостей оцінки часових інтервалів людиною | ||
| | |Лаврененко Олег | ||
|Вересень-жовтень, 2021 р | |||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
| | |Дослідження відомостей наукової літератури про особливості використання методу електроміографії | ||
| | |Лаврененко Олег | ||
|Вересень-грудень, 2021 р. | |||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
| | |Експериментальне дослідження електроміографічної активності м’язів згиначів та розгиначів пальців кисті у чоловіків і жінок із різною оцінкою коротких часових інтервалів | ||
| | |Лаврененко Олег | ||
|Вересень-жовтень, 2021 р | |||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
| | |Дослідження відомостей наукової літератури щодо центральних механізмів організації довільних рухів людини | ||
| | |Ярошик Богдан | ||
|Вересень-квітень, 2021 р. | |||
|- | |- | ||
|5 | |5 | ||
| | |Обговорення результатів експериментального дослідження електроміографічної активності м’язів згиначів та розгиначів пальців кисті у чоловіків і жінок із різною оцінкою коротких часових інтервалів | ||
| | |Лаврененко Олег | ||
|Грудень 2021рр | |||
|- | |- | ||
|6 | |6 | ||
| | |Участь у щорічній науково-практичній конференції університету, доповіді, публікація матеріалів конференції | ||
|Лютий-березень 2022 | |Лютий-березень 2022 | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 | ||
| Підготовка матеріалів для публікації та участі в конференціях | | Підготовка матеріалів для публікації та участі в конференціях | ||
| | | Ярошик Богдан | ||
|Травень-червень 2022 р. | |||
|- | |- | ||
| | |} | ||
| | '''ТЕМАТИКА НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОБЛЕМНОЇ ГРУПИ ЗА 2021/22 НАВЧАЛЬНИЙ РІК''' | ||
| | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№''' | |||
|'''Прізвище, ім’я студента''' | |||
|'''Тема наукового дослідження''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|Лаврененко Олег | |||
|Особливості електричної активності м'язів у осіб із різною оцінкою часових інтервалів | |||
|- | |||
|2 | |||
|Ярошик Богдан | |||
|Сучасні дослідження центральних механізмів організації довільних рухів людини | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||