trusted
7110
редагувань
Рядок 28: | Рядок 28: | ||
|- | |- | ||
| 5 || ДУДАРЧУК Орися Юріївна|| Організація позакласної роботи з біології та її активізація в умовах основної школи|| [[Іванців Оксана Ярославівна]] | | 5 || ДУДАРЧУК Орися Юріївна|| Організація позакласної роботи з біології та її активізація в умовах основної школи|| [[Іванців Оксана Ярославівна]] | ||
|- | |||
| 6 || ЧЕМКО Софія Володимирівна|| Видовий склад та життєвий стан дендрофлори заказника «Липовий Гай» та організація на його базі екологічної стежки «Липівка» || [[Іванців Оксана Ярославівна]] | | 6 || ЧЕМКО Софія Володимирівна|| Видовий склад та життєвий стан дендрофлори заказника «Липовий Гай» та організація на його базі екологічної стежки «Липівка» || [[Іванців Оксана Ярославівна]] | ||
|- | |- |