trusted
7110
редагувань
Рядок 64: | Рядок 64: | ||
|- | |- | ||
| Коцун Лариса Олександрівна | | Коцун Лариса Олександрівна | ||
| | | Сучасні методики навчання | ||
| | | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | ||
| | | БЗЛ-72МОз | ||
| | | 15 т. | ||
|- | |||
| Коцун Лариса Олександрівна | |||
| Сучасні методики навчання | |||
| Лісове господарство, 2020 (магістр, заочна) | |||
| ЛГ-62Мз*,... | |||
| 15 т. | |||
|- | |||
| Коцун Лариса Олександрівна | |||
| Ботаніка | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2020 | |||
Біологія (Лабораторна діагностика), 2020 (бакалавр, денна <br /> | |||
Біологія, 2020 (бакалавр, денна)<br /> | |||
Середня освіта (Природничі науки), 2020 (бакалавр, денна) | |||
| БЗЛ-12О*, Біо-11, ЛД-13, ПН-15О | |||
| 16 т. | |||
|- | |||
| Ягенська Галина Василівна | |||
| Інноваційні технології навчання біології та здоров`я людини | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2020 (магістр, денна) | |||
| БЗЛ-53ОМ | |||
| 16 т. | |||
|- | |- | ||
| Ягенська Галина Василівна | | Ягенська Галина Василівна | ||
| | | Інноваційні технології навчання біології та здоров`я людини | ||
| | | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2020 (магістр, денна) | ||
| | | БЗЛ-61ОМз | ||
| | | 16 т. | ||
|- | |- | ||
|} | |} |