trusted
7110
редагувань
(Створена сторінка: '''«Затверджено»'''<br /> на засіданні кафедри ботаніки і методики викладання природничих...) |
|||
Рядок 31: | Рядок 31: | ||
| БЗЛ-53ОМ | | БЗЛ-53ОМ | ||
| 7, 14 тиждень | | 7, 14 тиждень | ||
|- | |||
| Волгін Сергій Олександрович | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | | Кузьмішина Ірина Іванівна | ||
Рядок 39: | Рядок 45: | ||
|- | |- | ||
| Фіщук Оксана Сергіївна | | Фіщук Оксана Сергіївна | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Голуб Валентина Олександрівна | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Коцун Лариса Олександрівна | |||
| | | | ||
| | | |