trusted
7110
редагувань
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{| | |||
|- bgcolor="#CCCCCC" | |||
! width="480px"| Зауваження ЕГ та ГЕР НАЗЯВО | |||
! width="450px"| Заплановані заходи з реалізації рекомендацій/зауважень ЕГ, ГЕР НАЗЯВО | |||
! width="1250px"| Зроблено станом на 01.12.2022 р. (у т. ч. скан, файл або лінк, підтверджуючі документи) | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|} | |||
{| | {| | ||
|- bgcolor="#CCCCCC" | |- bgcolor="#CCCCCC" |