trusted
1276
редагувань
Андрій (обговорення | внесок) |
Андрій (обговорення | внесок) |
||
Рядок 282: | Рядок 282: | ||
| 2022 рік | | 2022 рік | ||
| Учасник '''міжнародного науково-дослідного проєкту''' «Współczesne problemy zarządzania gospodarką, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw ukraińskich» реалізованого спільно з Відділенням Польського Економічного Товариства в Познані (2022 р.). [https://wiki.vnu.edu.ua/images/4/45/Науково-дослідний_проєкт_Познань_2022.pdf] | | Учасник '''міжнародного науково-дослідного проєкту''' «Współczesne problemy zarządzania gospodarką, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw ukraińskich» реалізованого спільно з Відділенням Польського Економічного Товариства в Познані (2022 р.). [https://wiki.vnu.edu.ua/images/4/45/Науково-дослідний_проєкт_Познань_2022.pdf] | ||
|- | |||
| 2024-2025 роки | | 2024-2025 роки | ||
| Член '''держбюджетної теми''' «Впровадження інклюзивних підходів до реінтеграції ветеранів, учасників бойових дій та їх сімей у цивільне суспільство й економіку України» | | Член '''держбюджетної теми''' «Впровадження інклюзивних підходів до реінтеграції ветеранів, учасників бойових дій та їх сімей у цивільне суспільство й економіку України» |