trusted
2188
редагувань
Рядок 59: | Рядок 59: | ||
Крім цього, прилади лабораторії електронної мікроскопії активно використовуються в освітньому процесі для студентів молодших і старших курсів магістрів, аспірантів і докторантів, при виконанні дипломних і магістерських робіт, кандидатських і докторських дисертацій. | Крім цього, прилади лабораторії електронної мікроскопії активно використовуються в освітньому процесі для студентів молодших і старших курсів магістрів, аспірантів і докторантів, при виконанні дипломних і магістерських робіт, кандидатських і докторських дисертацій. | ||
=План роботи= | |||
*<big>'''План роботи навчально-науково- лабораторії електронної мікроскопії кафедри фізіології людини і тварин на 2020-2021 н.р.'''</big> | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''''№''''' | |||
|'''''Зміст роботи''''' | |||
|'''''Виконавці''''' | |||
|'''''Термін виконання''''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|Проведення лабораторних і практичних занять. | |||
|Панкевич В. З., Білецька М.Г., Абрамчук О. М., Бойко П.К. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|2 | |||
|Проведення науково-дослідних робіт з наступних проблем: | |||
*Ультраструктура м'язової тканини | |||
*Дослідження ультраструктури вомероназального органа | |||
*Дослідження контрактильних характеристик ішеміїзованих скелетних м'язів у алкоголізованих щурів та дослідження впливу на ці процеси фулоренів та пестицидів. | |||
|Панкевич В.З.,виладачі кафедри, Мотузюк О. П., Чорна І., аспіранти, магістри, студенти | |||
|Прот.ягом року | |||
|- | |||
|3 | |||
|Вдосконалення методик дослідження: заливки тканинини у смоли,контрастування важкими металами, імпрегнація нервової тканини і т.д. Налаштування роботи петч клемп установки. Вдосконалення роботи тензометричної установки | |||
|Панкевич В. З., Мотузюк О. П., Співробітники факультету | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|4 | |||
|Вдосконалення методик комп'ютерного аналізу отриманих зображень | |||
|Панкевич В. З., | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|5 | |||
|Забезпечення науково-дослідної роботи студентів біологів | |||
|Панкевич В. З.,виладачі кафедри | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|6 | |||
|Виконання дисертаційних робіт згідно з індивідуальними планами аспірантів. | |||
|Виладачі кафедри,аспіранти | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|7 | |||
|Дослідження нанозразків кристалічних структур, одержаних на кафедрах неорганічноїь хімії та фізики твердого тіла з допомогою електонної та світлової мікроскопії. | |||
|Панкевич В. З., Олексеюк І. Д., Божко В.В. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|8 | |||
|Розроботи методичні рекомендації до лабораторних робіт, які можуть проводитись в лабораторіях кафедри відповідно з навчальною програмою спецкурсу "Великий спецпрактикум з фізіології людини і тварин", "Основи патофізіології" | |||
|Панкевич В. З., Мотузюк О. П., Співробітники факультету | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|9 | |||
|Оновлення матеріально-технічної бази лабораторії | |||
|Панкевич В. З., | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|10 | |||
|Проведення профілактики та в разі необхідності,ремонту МТЗ лабораторії | |||
|Панкевич В. З. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|11 | |||
|Проведення показових демонстраційних занять для учнів шкіл,МАН, медучилищ | |||
|Панкевич В. З., Мотузюк О. П. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|Проведення консультацій для студентів,що займаються науковою роботою на базі лабораторії | |||
|Панкевич В. З., Мотузюк О. П.,виладачі кафедри | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|} | |||
=Графік роботи= | =Графік роботи= | ||
'''''Графік роботи навчально-наукової лабораторії електронної мікроскопії кафедри фізіології людини і тварини ''''' | '''''Графік роботи навчально-наукової лабораторії електронної мікроскопії кафедри фізіології людини і тварини ''''' |