trusted
1788
редагувань
Tytiuk (обговорення | внесок) |
Tytiuk (обговорення | внесок) |
||
Рядок 48: | Рядок 48: | ||
* учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв (січень 2020 року); | * учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв (січень 2020 року); | ||
* учасників МАНу (червень 2019 року). | * учасників МАНу (червень 2019 року). | ||
== Графік відпрацювання студентами пропущених лабораторних занять (2019-2020 н.р.) == | |||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
! Дисципліна | |||
! Факультет | |||
! Семестр | |||
! День тижня, час проведення | |||
|- | |||
| Фізіологія людини | |||
| Інститут фізичної культури і здоров’я | |||
| І семестр | |||
| середа 15:00 - 16:00 | |||
|- | |||
| Вікова фізіологія з основами гігієни | |||
| Факультети природничого напрямку | |||
| І семестр | |||
| середа 15:00 - 16:00 | |||
|- | |||
| Великий практикум з фізіології людини і тварин | |||
| Медико-біологічний | |||
| І семестр | |||
| вівторок 15:00 - 16:00 | |||
|- | |||
| Основи патологічної фізіології | |||
| Медико-біологічний | |||
| ІІ семестр | |||
| вівторок 15:00 - 16:00 | |||
|- | |||
| Еволюційна фізіологія | |||
| Медико-біологічний | |||
| ІІ семестр | |||
| вівторок 15:00 - 16:00 | |||
|- | |||
| Біологія людини та методика її викладання | |||
| Медико-біологічний | |||
| ІІ семестр | |||
| середа 15:00 - 16:00 | |||
|- | |||
| Екологічна фізіологія людини | |||
| Медико-біологічний | |||
| ІІ семестр | |||
| вівторок 15:00 - 16:00 | |||
|} |