trusted
108
редагувань
Рядок 35: | Рядок 35: | ||
=Досвід роботи= | =Досвід роботи= | ||
{| class="wikitable" border="1" | {| class="wikitable" border="1" | ||
|- | |- | ||
Рядок 309: | Рядок 310: | ||
|} | |} | ||
=Знання мов= | =Знання мов= | ||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
! Рідна мова | |||
! colspan=5 | Українська | |||
|- | |||
! rowspan=2 | Інші мови | |||
| colspan=2 | РОЗУМІННЯ | |||
| colspan=2 | ГОВОРІННЯ | |||
| rowspan=2 | ПИСЬМО | |||
|- | |||
| Слухання | |||
| Читання | |||
| Усна взаємодія | |||
| Усне мовлення | |||
|- | |||
| English | |||
| B2 | |||
| B2 | |||
| B2 | |||
| B2 | |||
| B2 | |||
|- | |||
| Polish | |||
| B2 | |||
| B2 | |||
| B2 | |||
| B2 | |||
| B2 | |||
|- | |||
| Turkish | |||
| B1 | |||
| B1 | |||
| B1 | |||
| B1 | |||
| B1 | |||
|- | |||
| Russian | |||
| C2 | |||
| C2 | |||
| C2 | |||
| C2 | |||
| C2 | |||
|} |