trusted
3104
редагування
Рядок 35: | Рядок 35: | ||
'''Штатний науково-педагогічний персонал:''' | '''Штатний науково-педагогічний персонал:''' | ||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
!| ПІБ | |||
!| Науковий ступінь | |||
!| Посада | |||
|- | |||
| [[Костусяк Наталія Миколаївна]] | |||
| доктор філологічних наук, | |||
| професор, завідувач кафедри | |||
|- | |||
| [[Аркушин Григорій Львович]] | |||
| доктор філологічних наук | |||
| професор | |||
|- | |||
| [[Данилюк Ніна Олексіївна]] | |||
| доктор філологічних наук | |||
| професор | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Жуйкова Маргарита Василівна]] | |||
| доктор філологічних наук | |||
| професор | |||
|- | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Стрільчук Ростислав Семенович]] | |||
| кандидат історичних наук, доцент | |||
| доцент | |||
|- | |||
|- | |||
|[[Якимчук Аліна Юріївна]] | |||
| доктор економічних наук | |||
| професор | |||
|- | |||
|} | |||
'''<span style="color:#A81C07">[[Костусяк Наталія Миколаївна]]</span>''' | '''<span style="color:#A81C07">[[Костусяк Наталія Миколаївна]]</span>''' |