Анонім

Відмінності між версіями «Факультет культури і мистецтв»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Рядок 75: Рядок 75:
:
:


Матеріально-технічна база Інституту мистецтв дає можливість достатнього забезпечення організації та проведення навчально-виховного процесу. Інститут розташований у корпусі № F Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, а також за інститутом закріплений триповерховий блок корпусу № В. Загальна площа навчальних приміщень корпусу № F складає 2160 м2; площа, відведена для навчальних приміщень інституту в корпусі № B, складає 336,8 м2. Для потреб навчально-виховного процесу використовуються приміщення Палацу культури та актової зали СНУ ім. Лесі Українки, лабораторій та спеціалізованих кабінетів інших корпусів університету.
Матеріально-технічна база факультету мистецтв дає можливість достатнього забезпечення організації та проведення навчально-виховного процесу. Факультет розташований у корпусі № F Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, а також за факультетом закріплений триповерховий блок корпусу № В. Загальна площа навчальних приміщень корпусу № F складає 2160 м2; площа, відведена для навчальних приміщень факультету в корпусі № B, складає 336,8 м2. Для потреб навчально-виховного процесу використовуються приміщення Палацу культури та актової зали СНУ імені Лесі Українки, лабораторій та спеціалізованих кабінетів інших корпусів університету.


Музичний інструментарій та оргтехніка, що знаходяться на балансі кафедр історії, теорії мистецтв та виконавства і музичних інструментів, достатньою мірою забезпечують організацію й проведення навчального процесу. Музичний інструментарій за останні 5 років значно поповнився інструментами всесвітньо відомих фабрик-виробників. Це роялі “Вейнбах”, “Ямаха; піаніно та клавінова “Ямаха”. Поряд з клавішними музичними інструментами, закуплені народні музичні інструменти, в тому числі оркестрові (баяни, домри, сопілки, бандури, цимбали, струнний контрабас, литаври, оркестрові дзвіночки, кобза, ліра, козобас, ударно-шумові). Всі ці інструменти є ручної майстрової роботи, що значно покращує якість навчального процесу та підготовки студентів до фахових конкурсів.
Музичний інструментарій та оргтехніка, що знаходяться на балансі кафедр історії, теорії мистецтв та виконавства і музично-практичної підготовки, достатньою мірою забезпечують організацію й проведення навчального процесу. Музичний інструментарій значно поповнився інструментами всесвітньо відомих фабрик-виробників. Це роялі “Weinbach”, "Yamaha"; піаніно та клавінова “Yamaha”. Поряд з клавішними музичними інструментами, закуплені народні музичні інструменти, в тому числі оркестрові (баяни, домри, сопілки, бандури, цимбали, струнний контрабас, литаври, оркестрові дзвіночки, кобза, ліра, козобас, ударно-шумові). Всі ці інструменти є ручної майстрової роботи, що значно покращує якість навчального процесу та підготовки студентів до фахових конкурсів.


Інститут мистецтв в достатній кількості забезпечений концертними костюмами, інструментарієм, інформаційно-технологічними засобами.
Факультет мистецтв в достатній кількості забезпечений концертними костюмами, інструментарієм, інформаційно-технологічними засобами.


Провадження навчального процесу забезпечується комп’ютерною, аудіо- та відеотехнікою (комп’ютерний клас, кафедральні комп’ютери, ксерокопіювальні апарати, відеомагнітофон, телевізор, магнітофони, електрофон). На кафедральних комп’ютерах здійснюються набори та редагування оркестрових та ансамблевих партитур, їх прослуховування. В Інституті працює музична лабораторія (студія звукозапису) площею 41,6 м2з обладнанням. Обладнання музичної лабораторії: Студія “ROLAND VS1680”, музично-аранжувальна станція “ROLAND G 1000, MD – desk HIFI SONY, підсилювач YAMAHA, монітори YAMAHA NS, студійний мікрофон, радіомікрофони SHURE – 58, пульт BEHRINGER, радіомікрофони (головні) SHURE, магнітофон SONY та інші складники. Студія звукозапису Інституту мистецтв забезпечує провадження навчального процесу з дисципліни “Робота із звукоапаратурою”, „Студійний практикум”.
Провадження навчального процесу забезпечується комп’ютерною, аудіо- та відеотехнікою (комп’ютерний клас, кафедральні комп’ютери, ксерокопіювальні апарати, відеомагнітофон, телевізор, магнітофони). На кафедральних комп’ютерах здійснюються набори та редагування оркестрових та ансамблевих партитур, їх прослуховування. На факультеті працює музична лабораторія (студія звукозапису) площею 41,6 м2 з обладнанням. Обладнання музичної лабораторії: Студія “ROLAND VS1680”, музично-аранжувальна станція “ROLAND G 1000, MD – desk HIFI SONY, підсилювач YAMAHA, монітори YAMAHA NS, студійний мікрофон, радіомікрофони SHURE – 58, пульт BEHRINGER, радіомікрофони (головні) SHURE, магнітофон SONY та інші складники. Студія звукозапису факультету мистецтв забезпечує провадження навчального процесу з дисципліни “Робота із звукоапаратурою”, „Студійний практикум”.


Для забезпечення навчального процесу використовується комп’ютерний клас у якому здійснюється навчання з дисципліни “Музичне комп’ютерне редагування”, «Дизайн», «Комп’ютерна графіка», «Проектна графіка», а також самостійна робота студентів в музичних редакторах Finale, Midisoft Studio, Sibelius.
Для забезпечення навчального процесу використовується комп’ютерний клас у якому здійснюється навчання з дисципліни “Музичне комп’ютерне редагування”, «Дизайн», «Комп’ютерна графіка», «Проектна графіка», а також самостійна робота студентів в музичних редакторах Finale, Midisoft Studio, Sibelius.


Для проведення навчальних занять з художніми колективами – академічним хором, капелою бандуристів, тріо бандуристок та інших, заліків та іспитів з дисциплін „Хорове клас”, “Спеціальний музичний інструмент”, “Оркестровий клас” тощо, а також для підготовки до державних іспитів використовується актова зала Інституту мистецтв площею 147,8 м2.
Для проведення навчальних занять з художніми колективами – академічним хором, капелою бандуристів, тріо бандуристок та інших, заліків та іспитів з дисциплін „Хоровий клас”, “Спеціальний музичний інструмент”, “Оркестровий клас” тощо, а також для підготовки до державних іспитів використовується актова зала факультету мистецтв площею 147,8 м2.


Студенти Інституту мистецтв користуються фондами бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, мистецький відділ якої розташований у корпусі Інституту мистецтв.
Студенти факультету мистецтв користуються фондами бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
 


== Контакти деканату ==
== Контакти деканату ==
trusted
992

редагування