Бюрократи, trusted
1874
редагування
Int-rel (обговорення | внесок) |
Int-rel (обговорення | внесок) |
||
Рядок 522: | Рядок 522: | ||
|+'''ТЕМИ ТА НАУКОВІ КЕРІВНИКИ АСПІРАНТІВ (PhD)''' | |+'''ТЕМИ ТА НАУКОВІ КЕРІВНИКИ АСПІРАНТІВ (PhD)''' | ||
|- | |- | ||
| colspan="4"|''Роки навчання 2017-2021 р.'' | | colspan="4"|'''''Роки навчання 2017-2021 р.''''' | ||
|- | |- | ||
Рядок 530: | Рядок 530: | ||
|'''Вознюк Євгенія''', кандидат політичних наук (23.00.04), доцент кафедри міжнародних відносин і регіональних студій, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки | |'''Вознюк Євгенія''', кандидат політичних наук (23.00.04), доцент кафедри міжнародних відносин і регіональних студій, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки | ||
|- | |- | ||
| | | colspan="4"|''Роки навчання 2019-2023 р.'' | ||
|- | |- | ||
|'''Лапін Олег''' | |'''Лапін Олег''' | ||
Рядок 541: | Рядок 541: | ||
|'''Федонюк Сергій''', кандидат географічних наук (11.00.02), доцент кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки | |'''Федонюк Сергій''', кандидат географічних наук (11.00.02), доцент кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки | ||
|- | |- | ||
| | | colspan="4"|'''''Роки навчання 2020-2024 р.''''' | ||
|- | |||
|'''Моренчук Андрій''', аспірант кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки | |'''Моренчук Андрій''', аспірант кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки | ||
|«Безпекова політика Японії», <br /> 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» | |«Безпекова політика Японії», <br /> 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» |