Бюрократи, trusted
1880
редагувань
Int-rel (обговорення | внесок) |
Int-rel (обговорення | внесок) |
||
Рядок 522: | Рядок 522: | ||
|+'''ТЕМИ ТА НАУКОВІ КЕРІВНИКИ АСПІРАНТІВ (PhD)''' | |+'''ТЕМИ ТА НАУКОВІ КЕРІВНИКИ АСПІРАНТІВ (PhD)''' | ||
|- | |- | ||
| colspan="4" style="height: | | colspan="4" style="height:50px; width:200px; text-align:center; |'''''Роки навчання 2017-2021 р.''''' | ||
|- | |- | ||
Рядок 530: | Рядок 530: | ||
|'''Вознюк Євгенія''', кандидат політичних наук (23.00.04), доцент кафедри міжнародних відносин і регіональних студій, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки | |'''Вознюк Євгенія''', кандидат політичних наук (23.00.04), доцент кафедри міжнародних відносин і регіональних студій, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки | ||
|- | |- | ||
| colspan="4" style="height: | | colspan="4" style="height:50px; width:200px; text-align:center;|'''''Роки навчання 2019-2023 р.''''' | ||
|- | |- | ||
|'''Лапін Олег''' | |'''Лапін Олег''' | ||
Рядок 544: | Рядок 544: | ||
|- | |- | ||
|'''Моренчук Андрій''', | |'''Моренчук Андрій''', представник технічної підтримки у фінансовій компанії Wirex | ||
| | |«Стратегічні комунікації Японської Держави: європейський вимір», <br /> | ||
|'''Карпчук Наталія''', доктор політичних наук(23.00.04), професор, завідувач кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки | |'''Карпчук Наталія''', доктор політичних наук(23.00.04), професор, завідувач кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''Шуляк Назарій''', асистент кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки, експерт НАЗЯВО з 291 | ||
|"Інформаційна гігієна в системі стратегічних комунікацій України", <br /> | |||
|'''Сидорук Тетяна''', доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних відносин НУ «Острозька Академія»;<br> | |||
'''Васюта Ольга''', | |||
доктор політичних наук, професор, директор Інституту наук про безпеку, Педагогічний університет в Кракові (Польща, м.Краків) | |||
|- | |||
|'''Коцюба Владислава''', старший інспектор з кадрів іноземних представництв Генеральної Дирекції з обслуговування іноземних представництв | |||
| «Медіа дипломатія в зовнішньополітичних стратегіях держави», <br /> | | «Медіа дипломатія в зовнішньополітичних стратегіях держави», <br /> | ||
|'''Шуляк Антоніна''', декан факультету, доктор політичних наук (23.00.02), професор кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки<br /> | |'''Шуляк Антоніна''', декан факультету, доктор політичних наук (23.00.02), професор кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки<br /> | ||
'''Прокоп Маряна''', доктор політичних наук, департамент країн Північної Європи, Університет Яна Кохановського в Кельце (Польща, м.Кельце) | '''Прокоп Маряна''', доктор політичних наук, департамент країн Північної Європи, Університет Яна Кохановського в Кельце (Польща, м.Кельце) | ||
|- | |- | ||
|'''Пальоха Наталія''', | | colspan="4" style="height:100px; width:200px; text-align:center;|'''''Роки навчання 2021-2025 р.''''' | ||
|- | |||
|'''Пальоха Наталія''', головний спеціаліст відділу реалізації міжнародних проектів Департаменту культури Луцької міської ради | |||
| «Культурна дипломатія як стратегічний вектор іміджування держави», <br /> | | «Культурна дипломатія як стратегічний вектор іміджування держави», <br /> | ||
|'''Шуляк Антоніна''', декан факультету, доктор політичних наук (23.00.02), професор кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки | |'''Шуляк Антоніна''', декан факультету, доктор політичних наук (23.00.02), професор кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки | ||
|- | |- | ||
|'''Токарська Анастасія''', | |'''Токарська Анастасія''', аташе відділу співробітництва у безпековій і оборонній сферах Департаменту ЄС і НАТО, Міністерство закордонних справ України | ||
| «Роль української діаспори в реалізації публічної дипломатії України», <br /> | | «Роль української діаспори в реалізації публічної дипломатії України», <br /> | ||
|'''Яковенко Наталія''', доктор історичних наук (07.00.02), професор кафедри міжнародних відносин Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Г.Шевченка | |'''Яковенко Наталія''', доктор історичних наук (07.00.02), професор кафедри міжнародних відносин Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Г.Шевченка | ||
|- | |- | ||
|''' | | colspan="4" style="height:100px; width:200px; text-align:center;|'''''Роки навчання 2022-2026 р.''''' | ||
|- | |||
|- | |- | ||
|'''Сорокопуд Орест''' | |||
| «Республіка Польща як стратегічний партнер України: регіональний безпековий вимір», <br /> | |||
|'''Шуляк Антоніна''', декан факультету, доктор політичних наук (23.00.02), професор кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки | |||
|- | |||
|'''Єлов Віктор ''' | |||
| «Стратегічні комунікації Великої Британії та України: глобальний та локальний вимір», <br /> | |||
|'''Карпчук Наталія''', доктор політичних наук (23.00.04), професор, завідувач кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки | |||
|- | |||
| '''Хомич Іван''' | |||
| «Інформаційні безпека та стратегічні комунікації під час російсько-української війни», <br /> | |||
|'''Вознюк Євгенія''', кандидат політичних наук (23.00.04), доцент кафедри міжнародних відносин і регіональних студій, факультет міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки | |||
|} | |} | ||
<br /> | <br /> |