|
|
Рядок 20: |
Рядок 20: |
| Заступник голови Студентської ради по інформаційній політиці – Озюк Уляна(Гео-23О)<br /> | | Заступник голови Студентської ради по інформаційній політиці – Озюк Уляна(Гео-23О)<br /> |
| Секретар Студентської Ради – Озюк Уляна (Гео-23О)<br /> | | Секретар Студентської Ради – Озюк Уляна (Гео-23О)<br /> |
| == Старости академічних груп ==
| |
| {| class="wikitable" border="1"
| |
| |+ Старости академічних груп
| |
| |-
| |
| ! Прізвище, ім'я та по-батькові
| |
| ! Академічна група
| |
| |-
| |
| |Гео-11 || Алейник Олена Олександрівна
| |
| |-
| |
| |Гідр-12 || Костюченко Микола Олександрович
| |
| |-
| |
| |Гео-13О || Капітула Наталія Іванівна
| |
| |-
| |
| |Гео-14О || Шелест Тетяна Олександрівна
| |
| |-
| |
| |Земл-15 || Ткачук Юлія Олександрівна
| |
| |-
| |
| |Гот-16 || Джереджа Давид Володимирович
| |
| |-
| |
| |Тур-17 || Мельничук Христина Олегівна
| |
| |-
| |
| |Гео-18м/с || Стельмащук Оксана Олександрівна
| |
| |-
| |
| |Гео-21 || Бондар Каріна Володимирівна
| |
| |-
| |
| |Гідр-22 || Свиріпа Зоряна Сергіївна
| |
| |-
| |
| |Гео-23О || Лук’янова Ганна Віталіївна
| |
| |-
| |
| |Земл-24 || Кревська Іванна Юріївна
| |
| |-
| |
| |Гот-25 || Демчук Ольга Андріївна
| |
| |-
| |
| |Гот-26 || Янюк Людмила Миколаївна
| |
| |-
| |
| |Тур-27 || Єфімова Діана Петрівна
| |
| |-
| |
| |Гео-28м/с || Симонович Ольга Олександрівна
| |
| |-
| |
| |Гео-31 || Василюк Артем Олександрович
| |
| |-
| |
| |Гідр-32 || Никонюк Уляна Сергіївна
| |
| |-
| |
| |Гео-33О || Мілінчук Вікторія Василівна
| |
| |-
| |
| |Земл-34 || Жовнір Ангеліна Олександрівна
| |
| |-
| |
| |Гот-35 || Михалевський Павло Сергійович
| |
| |-
| |
| |Тур-36 || Музика Дарія Олександрівна
| |
| |-
| |
| |Гео (фг)- 41 || Рудчик Анастасія Леонідівна
| |
| |-
| |
| |Гео (ексг)-42 || Бігун Яна Іванівна
| |
| |-
| |
| |Гео-43 || Шевчук Олена Сергіївна
| |
| |-
| |
| |Гео-44О || Герман Віра Василівна
| |
| |-
| |
| |Земл-45 || Волошин Роман Юрійович
| |
| |-
| |
| |Гот-46 || Рудик Анастасія Олександрівна
| |
| |-
| |
| |Тур-47 || Гадзінська Ярина Андріївна
| |
| |-
| |
| |Гео-51МО || Петрук Марія Євгенівна
| |
| |-
| |
| |Гідр-52М || Горбач Вікторія Віталіївна
| |
| |-
| |
| |Земл-53М || Пінкевич Максим Віталійович
| |
| |-
| |
| |Гот-54М || Юскевич-Красковська Моніка Олегівна
| |
| |-
| |
| |Тур-55М || Глушко Світлана Валеріївна
| |
| |-
| |
| |ЕкСг-61М || Недбайло Денис Русланович
| |
| |-
| |
| |Гео-62М || Фенко Вікторія Олегівна
| |
| |-
| |
| |ЕкСГ-63МО || Бондарєва Юлія Олександрівна
| |
| |-
| |
| |Земл-64М || Строчик Оксана Юріївна
| |
| |-
| |
| |Гот-65М || Клим’юк Юлія Олегівна
| |
| |-
| |
| |Тур-66М || Дробецька Влада Сергіївна
| |
| |}
| |
|
| |
|
| | == Студентський актив географічного факультету == |
|
| |
|
| == Студентський актив географічного факультету ==
| | {| class="wikitable" |
| {| class="wikitable" border="1" | | |+ Текст опису |
| |- | | |- |
| ! Прізвище, ім'я та по-батькові | | ! Призвіще ім’я по-батькові !! Академічна група |
| ! Академічна група | |
| |- | | |- |
| |Мілінчук Вікторія || Гео-33О | | | Яресько Анна Романівна || Гео-23О |
| |- | | |- |
| |Пилипчук Людмила || Гео-33О | | | Дужа Каріна Анатоліївна || Гео-23О |
| |- | | |- |
| |Ляховський Дмитро || Гео-33О | | | Озюк Уляна Миколаївна || Гео-23О |
| |- | | |- |
| |Шадура Роман || Гео-33О | | | Мельник Іванна Юріївна || Гео-23О |
| |- | | |- |
| |Петрик Арсентій || Гео-33О | | | Дубич Богдан Андрійович || Гео-43О |
| |- | | |- |
| |Ващук Катерина || Гео-44О | | | Вальчук Вікторія Сергіївна || Гео-24О |
| |- | | |- |
| |Герман Віра || Гео-44О | | | Семенюк Роман Іванович || Гео-43О |
| |- | | |- |
| |Горбач Вікторія || Гідр-52М | | | Мельничук Діана Олександрівна || Гот-26 |
| |- | | |- |
| |Познанська Юлія || Гео-23О | | | Лесик Ангеліна || Гот-26 |
| |- | | |- |
| |Савчук Анна || Гео-23О | | | Скакун Ангеліна Анатоліївна || Земл-25 |
| |- | | |- |
| |Шовкович Аліна || Гео-23О | | | Пушкова Вероніка Вікторівна || Гео-24О |
| |- | | |- |
| |Кидун Іванна || Гео-23О | | | Лук’янова Ганна Віталіївна || Гео-43О |
| |-
| |
| |Никонюк Уляна || Гідр-32
| |
| |-
| |
| |Алейник Олена || Гео-11
| |
| |-
| |
| |Михалюк Анастасія || Гео-11
| |
| |-
| |
| |Перевозник Анастасія || Гео-11
| |
| |-
| |
| |Костюченко Микола || Гідр-12
| |
| |-
| |
| |Адамчук Максим || Гідр-12
| |
| |-
| |
| |Варава Алла || Гот-35
| |
| |-
| |
| |Павлюк Сергій || Земл-34
| |
| |-
| |
| |Скакун Ангеліна || Земл-15
| |
| |-
| |
| |Плескун Ангеліна || Гео-31
| |
| |-
| |
| |Семенюк Аліна || Гео-31
| |
| |-
| |
| |Петрук Марія || Гео-51М
| |
| |-
| |
| | |
| |} | | |} |
|
| |
|