Технології міжнародної бренд-комунікації

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Версія від 21:07, 15 січня 2021, створена Кафедра міжнародних комунікацій та політичного аналізу (обговорення | внесок) (Створена сторінка: {| class="wikitable" border="1" |- ! Дисципліна ! Вибіркова дисципліна № 2 <br /> «Технології міжнародної...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Дисципліна Вибіркова дисципліна № 2

«Технології міжнародної бренд-комунікації»

Рівень ВО Магістр
Назва спеціальності/освітньо-професійної програми 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», ОПП «Міжнародна інформація та суспільні комунікації»
Форма навчання Денна
Курс, семестр, протяжність 1 курс, 2 семестр
Семестровий контроль Залік
Обсяг годин (усього: з них лекції/практичні) усього 150 год.: лекції – 24 год., практичні – 32 год.
Мова викладання українська
Кафедра, яка забезпечує викладання Міжнародних комунікацій та політичного аналізу
Автор дисципліни к.геогр.н., доц. Федонюк Сергій Валентинович
Короткий опис
Вимоги до початку вивчення Базові знання у сферах маркетингу й інформаційного суспільства, навички освоєння й застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій
Що буде вивчатися Вивчаються теоретичні й практичні засади формування попиту й стимулювання збуту, зокрема брендингу, різні аспекти методології і технологій брендингу, основні методи й технології брендингу у сфері міжнародних відносин.
Чому це цікаво/треба вивчати З метою створення стратегічних конкурентних переваг для організації
Чому можна навчитися (результати навчання) Розуміння: система формування попиту й стимулювання збуту, брендинг, його предметна область і методи реалізації;

Знання: методи, засоби й технології бренд-комунікації щодо розвитку продукту, послуги, іміджу території та країни як стратегічного підходу до розвитку їх конкурентних переваг; Вміння: застосування технологій бренд-комунікацій у сфері міжнародних відносин; реалізації брендингових стратегій організацій, територій та країни.

Як можна користуватися набутими знаннями й уміннями (компетентності) Використання методів та інструментів брендингу, виконання організаційної роботи щодо створення та реалізації потенціалу конкурентних переваг за допомогою брендингу;

Використання технологій міжнародної бренд-комунікації, створення бренд-проєктів та їх реалізація.

Інформаційне забезпечення Основний навчальний посібник:

Карпчук Н.П. Методичні рекомендації з дисципліни «Державний брендинг в міжнародних відносинах» для магістрів спеціальності спеціальності 8.03020401 – «Міжнародна інформація» / Н.П. Карпчук. – Луцьк, 2013.