trusted
128
редагувань
(нова сторінка) |
(додавання інформації) |
||
Рядок 338: | Рядок 338: | ||
| 2007 р. | | 2007 р. | ||
| Почесна грамота Міністерства освіти і науки України. | | Почесна грамота Міністерства освіти і науки України. | ||
|} | |||
=Додаткові відомості про наукову та професійну діяльність= | |||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
! colspan=2 | Додаткові відомості про наукову та професійну діяльність | |||
|- | |||
| 2011-2019 роки | |||
| Академік Економічної академії наук України | |||
|- | |||
| 2011-2019 роки | |||
| Член ГО «Всеукраїнський конгрес економістів-аграрників» | |||
|- | |||
| 2012-2019 роки | |||
| Член наукової ради СНУ імені Лесі Українки, член ради факультету економіки та управління | |||
|- | |||
| 2012-2019 роки | |||
| Голова журі Обласного турніру з економіки та обласного конкурсу захисту учнівських наукових робіт (МАН). | |||
|- | |||
| 2012-2019 роки | |||
| Керівник наукового гуртка «Сучасні технології менеджменту та практика їх впровадження на підприємствах Волинської області». | |||
Результатами співпраці з органами місцевої влади є проекти: «Обґрунтування комплексної програми розвитку туристично-рекреаційної сфери міста», «Механізми реалізації політики забезпечення ефективної зайнятості населення Волинської області», «Соціально-трудова сфера Волині: стан та тенденції розвитку» | |||
|} | |} | ||