trusted
2188
редагувань
Рядок 14: | Рядок 14: | ||
| 706 | | 706 | ||
| Четвер 14.00-15.00'' | | Четвер 14.00-15.00'' | ||
|- | |||
|2 | |||
|'' Біо-41ф | |||
|''' Доклінічна діагностика біологічних систем''' | |||
| Качинська Т. В. | |||
| 706 | |||
| Вівторок 15.00-16.00'' | |||
|- | |||
|3 | |||
|'' 3Біо,ЛД | |||
|'''Імунологія ''' | |||
| Поручинська Т. Ф. | |||
| 706 | |||
| П’ятниця 14.00 – 15.00'' | |||
|- | |||
|'' ЛД-62М | |||
|'''Неспецифічні та специфічні фактори захисту організму''' | |||
| Поручинська Т. Ф. | |||
| 706 | |||
| Середа 15.00 - 16.00'' | |||
|- | |||
|'' Біо-41ф | |||
|'''Основи ендокринології та обмін речовин ''' | |||
| Поручинський А. І. | |||
| 706 | |||
|Понеділок 15.00-16.00'' | |||
|- | |||
|'' 3Біо | |||
| '''Основи паталогічної фізіології ''' | |||
| Моренко А. Г. | |||
| 706 | |||
| Понеділок 14.00-15.00'' | |||
|- | |||
|'' ЛД-52М | |||
| '''Сучасні діагностичні методи у сфері біологічних досліджень''' | |||
| Качинська Т. В. | |||
| 706 | |||
| Вівторок 14.00-15.00'' | |||
|- | |||
|'' ЛД-62М | |||
| '''Сучасні діагностичні методи у сфері біомедичних наук ''' | |||
| Качинська Т. В. | |||
| 706 | |||
| Середа 15.00-16.00'' | |||
|- | |||
|'' Медм/с28 | |||
|''' Фізіологія ''' | |||
| Моренко А. Г.; Поручинський А. І., Качинська Т. В | |||
| 706 | |||
| Четвер 15.00-16.00'' | |||
|- | |||
|'' Пс-11 ;Пп-12 | |||
|''' Біологія людини''' | |||
| Поручинська Т.Ф. | |||
|706 | |||
|Понеділок 11:00–12:00'' | |||
|- | |||
|'' ДО 1курс / '''Вікова фізіологія з основами валеології '''/ Коржик О. В. / 706 / Середа 13:00–14:00 '' | |||
|'' Магістри 2 курс /''' Біологія у всесвітньому просторі''' / Коцан І. Я.; Коржик О. В. / 706 / Четвер 13:00–14:00'' | |||
|- | |||
|} | |||
*<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Бурбан Л.В.)'''''</big> | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Бурбан Л.В.)'''''</big> |