trusted
2188
редагувань
Рядок 7: | Рядок 7: | ||
|Викладач | |Викладач | ||
|Ауд. | |Ауд. | ||
|День і час відпрацювання | |День і час відпрацювання | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
| | | Фарм-15 | ||
| | | Біологія з основами генетики | ||
|Абрамчук О. М.; Качинська Т. В. | |Абрамчук О. М.; Качинська Т. В. | ||
| 706 | | 706 | ||
| Четвер 14.00-15.00 | | Четвер 14.00-15.00 | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
| | |Біо-41ф | ||
| | | Доклінічна діагностика біологічних систем | ||
| Качинська Т. В. | | Качинська Т. В. | ||
| 706 | | 706 | ||
| Вівторок 15.00-16.00 | | Вівторок 15.00-16.00 | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
| | | 3Біо,ЛД | ||
| | |Імунологія | ||
| Поручинська Т. Ф. | | Поручинська Т. Ф. | ||
| 706 | | 706 | ||
| П’ятниця 14.00 – 15.00 | | П’ятниця 14.00 – 15.00 | ||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
| | | ЛД-62М | ||
| | |Неспецифічні та специфічні фактори захисту організму | ||
| Поручинська Т. Ф. | | Поручинська Т. Ф. | ||
| 706 | | 706 | ||
| Середа 15.00 - 16.00 | | Середа 15.00 - 16.00 | ||
|- | |- | ||
|5 | |5 | ||
| | | Біо-41ф | ||
| | |Основи ендокринології та обмін речовин | ||
| Поручинський А. І. | | Поручинський А. І. | ||
| 706 | | 706 | ||
|Понеділок 15.00-16.00 | |Понеділок 15.00-16.00 | ||
|- | |- | ||
|6 | |6 | ||
| | | 3Біо | ||
| | | Основи паталогічної фізіології | ||
| Моренко А. Г. | | Моренко А. Г. | ||
| 706 | | 706 | ||
| Понеділок 14.00-15.00 | | Понеділок 14.00-15.00 | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 | ||
| | | ЛД-52М | ||
| | | Сучасні діагностичні методи у сфері біологічних досліджень | ||
| Качинська Т. В. | | Качинська Т. В. | ||
| 706 | | 706 | ||
| Вівторок 14.00-15.00 | | Вівторок 14.00-15.00 | ||
|- | |- | ||
|8 | |8 | ||
| | | ЛД-62М | ||
| | | Сучасні діагностичні методи у сфері біомедичних наук | ||
| Качинська Т. В. | | Качинська Т. В. | ||
| 706 | | 706 | ||
| Середа 15.00-16.00 | | Середа 15.00-16.00 | ||
|- | |- | ||
|9 | |9 | ||
| | | Медм/с28 | ||
| | | Фізіологія | ||
| Моренко А. Г.; Поручинський А. І., Качинська Т. В | | Моренко А. Г.; Поручинський А. І., Качинська Т. В | ||
| 706 | | 706 | ||
| Четвер 15.00-16.00 | | Четвер 15.00-16.00 | ||
|- | |- | ||
|10 | |10 | ||
| | | Пс-11 ;Пп-12 | ||
| | | Біологія людини | ||
| Поручинська Т.Ф. | | Поручинська Т.Ф. | ||
|706 | |706 | ||
|Понеділок 11:00–12:00 | |Понеділок 11:00–12:00 | ||
|- | |- | ||
|11 | |11 | ||
| | | ДО 1курс | ||
| | |Вікова фізіологія з основами валеології ' | ||
| Коржик О. В. | |||
| 706 | |||
|Середа 13:00–14:00 | |||
|- | |||
| Магістри 2 курс | |||
| Біологія у всесвітньому просторі | |||
| Коцан І. Я.; Коржик О. В. | |||
| 706 | |||
| Четвер 13:00–14:00'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} |