trusted
2188
редагувань
Рядок 186: | Рядок 186: | ||
| Гайдучик П. Д., Мілінчук Л. П./Поручинський А. І., Мілінчук Л. П. | | Гайдучик П. Д., Мілінчук Л. П./Поручинський А. І., Мілінчук Л. П. | ||
| П’ятниця 15.30 – 16.30 | | П’ятниця 15.30 – 16.30 | ||
|- | |||
|3 | |3 | ||
|3ЛД | |3ЛД |