trusted
2188
редагувань
Рядок 12: | Рядок 12: | ||
|Четвер 26.11.2020; 03.12.2020 | |Четвер 26.11.2020; 03.12.2020 | ||
|11.00-13.20 | |11.00-13.20 | ||
|- | |||
|} | |||
*<big>'''Графік консультацій для студентів 2 (Медм/с-28) курсу біологічного факультету денної форми навчання на перший семестр 2020-2021 навч. року.'''</big> | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''Предмет''' | |||
|'''Викладач''' | |||
|'''Дні тижня''' | |||
|'''Години''' | |||
|'''Тижні''' | |||
|- | |||
|Фізіологія | |||
|Проф. Моренко А. Г. | |||
|Середа | |||
|15.00-16-00 | |||
|7-14 тижні | |||
|- | |- | ||
|} | |} |