trusted
1035
редагувань
(Створена сторінка: Факультет біології та лісового господарства <br /> '''Кафедра''' лісового і садово-парко...) |
|||
Рядок 15: | Рядок 15: | ||
== План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчальному році == | == План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчальному році == | ||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
! Напрямок роботи, заходи | |||
! Термін виконання | |||
|- | |||
| Загальні збори гуртка, вибори старости, обговорення плану роботи | |||
| Вересень | |||
|- | |||
| Затвердження тем досліджень на навчальний рік | |||
| Вересень | |||
|- | |||
| Вивчення теоретичних та практичних засад формування системи озеленення населених місць | |||
| Вересень | |||
|- | |||
| Ознайомлення зі специфікою озеленення об’єктів різного функціонального призначення (вулиці, сквери та парки Луцька) | |||
| Осінь | |||
|- | |||
| Засвоєння нормативних вимог щодо розміщення зелених насаджень | |||
| Осінь | |||
|- | |||
| Проектування садово-паркових об’єктів | |||
| Зима | |||
|- | |||
| Індивідуальні консультації та коригування завдань наукової роботи | |||
| Протягом року | |||
|- | |||
| Закріплення практичних навичок щодо добору асортименту деревних рослин для зелених насаджень різного функціонального призначення | |||
| Березень-квітень | |||
|- | |||
| Проведення семінару за результатами досліджень членів проблемної групи. | |||
| Квітень | |||
|- | |||
| Відбір кращої наукової роботи для участі у конкурсі студентських наукових робіт | |||
| Квітень | |||
|- | |||
| Підготовка до Дня науки на біологічному факультеті | |||
| Квітень | |||
|- | |||
| Оформлення дипломних робіт студентами випускних курсів | |||
| Травень, червень | |||
|- | |||
| Узгодження індивідуальних завдань на літній період | |||
| Червень | |||
|} |