trusted
49
редагувань
(Досвід роботи) |
(Стажування) |
||
Рядок 84: | Рядок 84: | ||
=Наукові інтереси= | =Наукові інтереси= | ||
Сталий, інклюзивний та смарт розвиток, управління проєктами розвитку громад і регіонів, міграційна та економічна антропологія | |||
=Наукова діяльність= | =Наукова діяльність= | ||
Рядок 92: | Рядок 92: | ||
|- | |- | ||
| 2023 р. – донині | | 2023 р. – донині | ||
| | | Керівник прикладного дослідження, що виконується за кошти загального фонду державного бюджету «Розвиток інклюзивного ринку праці в умовах релокації та міграції: зайнятість, освіта, доходи населення» (державний реєстраційний номер 0123U101558). | ||
|- | |- | ||
| 2022 р. – донині | | 2022 р. – донині | ||
| | | Голова спеціалізованої вченої ради з захисту докторських дисертацій Д 35.015.07 при ВНУ імені Лесі Українки зі спеціальності 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка. | ||
|- | |- | ||
| | | 2016–2021 рр. | ||
| | | Голова спеціалізованої вченої ради з захисту кандидатських дисертацій К 35.015.06 при СНУ імені Лесі Українки зі спеціальностей 08.00.01 – економічна теорія та історія економічної думки, 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка та 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит. | ||
|- | |- | ||
| 2020–2021 | | 2020–2021 рр. | ||
| | | Керівник фундаментального дослідження, що виконується за кошти загального фонду державного бюджету «Безпека сталого розвитку регіонів та територіальних громад України на засадах інклюзивного зростання» (державний реєстраційний номер 0120U102632). | ||
|- | |- | ||
| | | 2002-2023 рр. | ||
| Науковий керівник | | Науковий керівник 5 докторських і 16 захищених кандидатських дисертацій з економічних спеціальностей | ||
|- | |- | ||
| 2018–2019 | | 2018–2019 рр. | ||
| | | Керівник фундаментального дослідження, що виконувався за кошти загального фонду державного бюджету «Регіональні ринки в умовах європейської інтеграції: механізми конкуренції та конвергенції» (державний реєстраційний номер 0118U001094). | ||
|- | |- | ||
| З | | З 1995 р. донині | ||
| Наукове | | Наукове керівництво докторантами, аспірантами, магістрантами та дипломниками | ||
|- | |- | ||
| Станом на | | Станом на 09.05.2023 р. | ||
| h-індекс – | | h-індекс – 18; загальна кількість цитувань наукових публікацій – 1104 (Google Scholar) | ||
|} | |} | ||
Рядок 122: | Рядок 122: | ||
! colspan=2 | Стажування, підвищення кваліфікації (сертифікати), міжнародні проекти та програми | ! colspan=2 | Стажування, підвищення кваліфікації (сертифікати), міжнародні проекти та програми | ||
|- | |- | ||
| З 2022 | | З 2022 р. донині | ||
| | | Координатор міжнародного грантового проєкту Кафедра Жана Моне Програми ЄС Еразмус+ «Sustainable, Inclusive and Smart Development within Decentralization Process: the EU experience» [http://surl.li/gafgi] | ||
|- | |- | ||
| | | 1.03.2023 р. – 30.06.2023 р. | ||
| | | Науковий міжнародний грант «Інтеграція і життя українців в Латвії» у Стокгольмській школі економіки в Ризі (№ 40003162751) | ||
|- | |||
| 01.08.2022 р. – 01.02.2023 р. | |||
| Підвищення кваліфікації (стажування) у галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 073 «Менеджмент» за ОПП «Управління проектами» у Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне (300 год. / 10 кредитів ECTS) | |||
|- | |||
| 2022 р. | |||
| Науковий міжнародний грант «Сучасні проблеми управління національним господарством з ретельним розглядом українських підприємств» Відділення Польського Економічного Товариства у Познані | |||
|- | |- | ||
| | | 07.06.2022 р. – 14.06 2022 р. | ||
| | | Підвищення кваліфікації Вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «Крок». Навчально-науковий інститут менеджменту та освіти дорослих, 60 год. | ||
|- | |- | ||
| | | 2017–2019 рр. | ||
| Координатор міжнародного грантового проекту «Проектний менеджмент ЄС» в рамках програми ЄС Erasmus+ (Jean Monnet Module) [http://inter-dep.vnu.edu.ua//jean-monnet-module-eu-project-management/] | |||
|- | |- | ||
| | | 2017–2020 рр. | ||
| | | Учасник програм перепідготовки військовослужбовців у рамках проекту «Допомога в соціальній адаптації звільнених військовослужбовців» за фінансової підтримки НАТО | ||
|- | |- | ||
| | | 14.11.2017 р. – 30.06.2018 р. | ||
| Сертифікат про знання англійської мови рівня В2, виданий Мовним центром «Світ» СНУ імені Лесі Українки) | |||
|- | |- | ||
| | | 29.03.2018 р. – 29.09.2018 р. | ||
| | | Стажування у Луцькому національному технічному університеті, кафедра міжнародних економічних відносин, 180 год | ||
|- | |- | ||
| 01.04. | | З 01.04.2017 р. – 01.12.2017 р. | ||
| | | Міжнародне піврічне стажування у Вищій Школі Економіки та Інновацій (WSEI), м. Люблін (Польща) | ||
|- | |- | ||
| 27.03.2012 р. | | 27.03.2012 р. – 28.02.2014 р. | ||
| Сертифікат про знання польської мови рівня А2 | | Сертифікат про знання польської мови рівня А2, виданий Мовним центром «Світ» СНУ імені Лесі Українки | ||
|} | |} | ||