trusted
49
редагувань
(Основні досягнення) |
(Додаткові відомості) |
||
Рядок 189: | Рядок 189: | ||
=Нагороди= | =Нагороди= | ||
Нагороджена нагрудними знаками МОН України «Відмінник освіти України», «За наукові досягнення», Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Волинської обласної державної адміністрації, Волинської обласної ради | Нагороджена нагрудними знаками МОН України «Відмінник освіти України», «За наукові досягнення», Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Волинської обласної державної адміністрації, Волинської обласної ради | ||
=Додаткові відомості про наукову та професійну діяльність= | |||
{| class="wikitable" border="1" | {| class="wikitable" border="1" | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | | ! colspan=2 | Додаткові відомості про наукову та професійну діяльність | ||
|- | |- | ||
| | | З 2015 р. донині | ||
| | | Член редколегії журналів «Соціально-економічні проблеми сучасного періоду України», «Economic and Regional Studies/Studia Ekonomiczne i Regionalne» (Польща) | ||
|- | |||
| 2020 р. донині | |||
| Член редколегії журналу «National Interest of Academic Journal» (Таїланд) | |||
|- | |- | ||
| | | 12.12.2022р. донині | ||
| | | Експерт з експертизи проєктів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, що подаються для участі у конкурсах, які проводитиме МОН Україн (наказ МОН від 12.12.2022р.) | ||
|- | |- | ||
| | | 2017–2019 рр. | ||
| | | Голова організаційного комітету ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентів за спеціальністю «Управління проектами» | ||
|- | |- | ||
| | | 2008 р. донині | ||
| | | Член Наукової ради Волинського (Східноєвропейського) національного університету імені Лесі Українки | ||
|- | |- | ||
| 2016-2019 рр. | |||
| Член вченої ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки | |||
|- | |- | ||
| | | 2018 – 2020 рр. | ||
| | | Робота у складі журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» | ||
|- | |- | ||
| | | 2018-2022 рр. | ||
| | | Робота у складі журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами і програмами» | ||
|- | |- | ||
| | | 2019 р. | ||
| | | Робота у складі журі студентського Економічного Турніру | ||
|- | |- | ||
| | | 2015 р. донині | ||
| | | Голова Громадської організації «Інститут транскордонних ініціатив» | ||
|- | |- | ||
| | | 2020 р. донині | ||
| | | Голова Громадської організації «Ротарі Клуб Волинь Прайд» | ||
|} | |} | ||
=Знання мов= | =Знання мов= |