Відмінності між версіями «Валькевич Олександр Васильович»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 5: Рядок 5:


== Біографія ==
== Біографія ==
Валькевич Олександр Васильович народився 26 грудня 1982 року в смт. Зарічне Рівненської області. У 2000 році закінчив Зарічненську ЗОШ № 1 та поступив до Інституту фізичної культури  та здоров'я  Волинського державного університету. Під час навчання активно займається легкою атлетикою, є переможцем та призером багатьох Всеукраїнських змагань. У 2005 році з відзнакою закінчив магістратуру і почав працювати на кафедрі олімпійського та професійного спорту Волинського державного університету імені Лесі Українки.
Валькевич Олександр Васильович народився 26 грудня 1982 року в смт. Зарічне Рівненської області. У 2000 році закінчив Зарічненську ЗОШ № 1 та поступив до Інституту фізичної культури  та здоров'я  Волинського державного університету.  
 
Під час навчання активно займається легкою атлетикою, є переможцем та призером багатьох Всеукраїнських змагань. У 2005 році з відзнакою закінчив магістратуру і почав працювати на кафедрі олімпійського та професійного спорту Волинського державного університету імені Лесі Українки.
У 2006 році поступає до аспірантури Волинського національного університету ім. Лесі Українки.  
У 2006 році поступає до аспірантури Волинського національного університету ім. Лесі Українки.  
З 2005 року по даний час працює доцентом кафедри спортивно-масової та туристичної роботи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
З 2005 року по даний час працює доцентом кафедри спортивно-масової та туристичної роботи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Версія за 08:50, 24 березня 2020

Валькевич.jpg

Посада, науковий ступінь, вчене звання

Кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри спортивно-масової та туристичної роботи.

Біографія

Валькевич Олександр Васильович народився 26 грудня 1982 року в смт. Зарічне Рівненської області. У 2000 році закінчив Зарічненську ЗОШ № 1 та поступив до Інституту фізичної культури та здоров'я Волинського державного університету.

Під час навчання активно займається легкою атлетикою, є переможцем та призером багатьох Всеукраїнських змагань. У 2005 році з відзнакою закінчив магістратуру і почав працювати на кафедрі олімпійського та професійного спорту Волинського державного університету імені Лесі Українки. У 2006 році поступає до аспірантури Волинського національного університету ім. Лесі Українки. З 2005 року по даний час працює доцентом кафедри спортивно-масової та туристичної роботи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Професійний досвід

У 2012 році захистив кандидатську дисертацію у Вченій Раді Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. У 2014 році отримав звання доцента кафедри олімпійського та професійного спорту. У 2018 році отримав звання судді національної категорії з легкої атлетики. У 2019 році нагороджений Подякою Президента федерації легкої атлетики України «За сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у організацію Командного чемпіонату Європи з багатоборств Супер ліга».

Коло наукових інтересів:

Наукові публікації стосуються вивчення рівня розвитку фізичної підготовки студентів, аналізу засобів і методів у тренувальному процесі з легкої атлетики та спортивних ігор.

Викладає навчальні дисципліни:

“Легка атлетика з методикою викладання”, “Спортивно – педагогічне вдосконалення”, “Технічні засоби навчання та тренажери”, “Теорія і методика дитячо-юнацького спорту”, “Підвищення спортивної майстерності з легкої атлетики”.

Основні наукові праці:

  • Профілактика порушень склепінь топи у молодших школярів засобами фізичного виховання: метод. Рек. / О.В. Валькевич, О. І. Бичук, А. І. Альошина.-Луцьк: Волин. нац. ун-т. ім. Лесі Українки, 2010.-56.
  • Легка атлетика з методикою викладання // Навч–метод. рек. О.В. Валькевич, Р. Є. Черкашин – Луцьк СНУ ім. Лесі Українки, 2013. – 68 с.
  • Техніка та методика та методика навчання бігових видів легкої атлетики // Навч–метод. рек. О.В. Валькевич – Луцьк СНУ ім. Лесі Українки, 2014. – 66 с.
  • Використання тренажерів та технічних засобів студентами для розвитку фізичних якостей // Навч–метод. рек. О.В. Валькевич – Луцьк: СНУ ім. Лесі Українки, 2014. – 51 с.
  • Рухливі ігри та методика їх викладання : навчально-методичні рекомендації / І.О. Бичук, О.В. Валькевич, Ю.Ю. Цюпак, Р.Б. Іваніцький. – Луцьк: СНУ ім. Лесі Українки, 2018. – 63 с.
  • Розвиток швидкісно-силових якостей легкоатлетів у групах підвищеної спортивної майстерності: навч. метод. реком. / Р. Є. Черкашин, О.В. Валькевич, – Луцьк: СНУ ім. Лесі Українки, 2019. – 40 с.
  • Використання тренажерних пристроїв у групах підвищення спортивної майстерності у закладах вищої освіти: навч. метод. реком. / О.В. Валькевич, Р.Є. Черкашин, Л. М. Черкашина, В.А. Кузнецов, О.В. Саволайнен. – Луцьк: СНУ ім. Лесі Українки, 2019. – 40 с.
  • Валькевич О., Савчук С., Білера М., Смолюк В. /Використання легкоатлетичних вправ для розвитку фізичної і технічної підготовки у футболістів 11-13 років у процесі навчально-тренувальної діяльності. //Молодіжний науковий вісник Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Фізичне виховання і спорт: журнал / уклад. А. В. Цьось, А. І. Альошина. – Луцьк : Східноєвроп. нац. ун-т ім. Лесі Українки, 2017. − Вип. 25. С. 102-106.
  • Олександр Валькевич, Оксана Саволайнен, Валерій Кузнецов, Роман Черкашин, Надія Карабанова. Удосконалення швидкісно-силових якостей спринтерів на етапі початкової підготовки. Фізичне виховання, спорт і культура здоров’я у сучасному суспільстві: зб.наук.праць Східноєвроп.нац.ун-ту ім. Лесі Українки / уклад.А.В. Цьось, С.Я. Індика. Луцьк: Східноєвроп.нац.ун-ту ім. Лесі Українки, 2019. № 4 (48) . – С. 117-123.

Контакт:

  • (0332) 242068
  • valkevich26@gmail.com