Відмінності між версіями «Проект "Навчай і навчайся якісно"»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 92: Рядок 92:


==Етапи виконання проекту==
==Етапи виконання проекту==
# 11.2019 -Створення групи підтримки проекту. Створення і презентація Центру моніторингу і підвищення якості освіти СНУ імені Лесі Українки.  
# ''' 11.2019 ''' - Створення групи підтримки проекту. Створення і презентація Центру моніторингу і підвищення якості освіти СНУ імені Лесі Українки.  
# 12. 2019-02.2020 - Проведення первинного анкетування. Вироблення стратегії модернізації освітнього процесу на медико-біологічному факультеті. Поширення інформації про зміст і етапи проекту.
# ''' 12. 2019-02.2020''' - Проведення первинного анкетування. Вироблення стратегії модернізації освітнього процесу на медико-біологічному факультеті. Поширення інформації про зміст і етапи проекту.
# 01.2020-08.2020- Підготовка навчальних матеріалів відповідно до розробленої стратегії (презентаційного, лекційного матеріалу, навчально-методичного забезпечення)
# ''' 01.2020-08.2020''' - Підготовка навчальних матеріалів відповідно до розробленої стратегії (презентаційного, лекційного матеріалу, навчально-методичного забезпечення)
# 09.2020- 04.2021-Пілотна імплементація проекту. Здійснення моніторингу результативності виконання проекту.
# '''09.2020- 04.2021''' -Пілотна імплементація проекту. Здійснення моніторингу результативності виконання проекту.
# 05.2020 - Повторне анкетування серед студентів і викладачів щодо ефективності використання інструментів поглибленого вивчення іноземної (англійської) мови за фахом.
# '''05.2020''' - Повторне анкетування серед студентів і викладачів щодо ефективності використання інструментів поглибленого вивчення іноземної (англійської) мови за фахом.
# 06.2020 - Завершення проекту, підведення підсумків, поширення інформації про результати проекту
#''' 06.2020''' - Завершення проекту, підведення підсумків, поширення інформації про результати проекту

Версія за 14:08, 30 вересня 2020

Мета стратегічного практикуму – показати, наскільки якість викладання та навчання впливає на якість освіти в цілому.

  • Університети з високим рівнем викладання мають кращу репутацію і є більш привабливими для вступників.
  • Компетентнісно-орієнтоване навчання, яке активно залучає студентів, сприяє їх індивідуальному розвитку і готовності самостійно вирішувати проблеми і працювати в команді.

Учасники двоступеневого практикуму

  • У практикумі братиме участь керівництво та ключові учасники розвитку якості вищої освіти в університетах по всій Україні.
  • процесів змін у своїх університетах, які будуть продовжені після закінчення проекту.
  • Ініціювання процесів змін у своїх університетах, які будуть продовжені після закінчення проекту.

Перша частина практикуму * 10-11 жовтня 2019

Робота над проектом змін, який є стратегічно важливим для університету (наприклад, акредитація навчальних програм, професіоналізація викладання та навчання, сприяння академічній цілісності та гарної наукової практики, і т.д.).
Матеріали.jpeg
Матеріали1.jpeg






  • Матеріали німецьких та українських експертів з таких питань, як розвиток якості викладання та навчання, акредитація курсових програм, розвиток центрів підвищення кваліфікації та ін.








  • Самостійна робота над своїм проектом. Німецькі та українські експерти доступні по телефону або Skype для супроводу процесу.
  • У другій частині стратегічного практикуму (16-17 груденя 2019) вони представляють свої (проміжні) результати та поглиблюють тему управління змінами у вищій освіті





Статут проекту

Матеріали3.jpeg
Матеріали4.jpeg





"Навчай і навчайся якісно"






Цілі проекту

  • Сприяти створенню Центру моніторингу і підвищення якості освіти Східноєвропейського національного університет (СНУ) імені Лесі Українки.


  • В рамках пілотного проекту центру імплементувати у навчальний процес інструменти поглибленого вивчення іноземної (англійської) мови за фахом у частині профільних дисциплін.



Обгрунтування проекту

  • Розширення комунікативних компотентностей студента
  • Розширення професійних компотентностей викладача

Етапи виконання проекту

  1. 11.2019 - Створення групи підтримки проекту. Створення і презентація Центру моніторингу і підвищення якості освіти СНУ імені Лесі Українки.
  2. 12. 2019-02.2020 - Проведення первинного анкетування. Вироблення стратегії модернізації освітнього процесу на медико-біологічному факультеті. Поширення інформації про зміст і етапи проекту.
  3. 01.2020-08.2020 - Підготовка навчальних матеріалів відповідно до розробленої стратегії (презентаційного, лекційного матеріалу, навчально-методичного забезпечення)
  4. 09.2020- 04.2021 -Пілотна імплементація проекту. Здійснення моніторингу результативності виконання проекту.
  5. 05.2020 - Повторне анкетування серед студентів і викладачів щодо ефективності використання інструментів поглибленого вивчення іноземної (англійської) мови за фахом.
  6. 06.2020 - Завершення проекту, підведення підсумків, поширення інформації про результати проекту