Відмінності між версіями «Інноваційні технології при вивченні рослин у шкільному курсі біології»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 24: | Рядок 24: | ||
| вересень, 2020 | | вересень, 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | 2 | ||
| | | Затвердження тем досліджень на 2020-2021 н.р. студентами кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук | ||
| | | вересень, 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | 3 | ||
| | | Теоретичні основи реалізації компетентністно орієнтованого навчання біології | ||
| | | вересень, 2020 | ||
|- | |||
| 4 | |||
| Біологічний експеримент у процесі формування предметної і ключових компетентностей у навчанні «Біології» 6 класу | |||
| вересень, 2020 3 | |||
|- | |||
| 5 | |||
| Тренінг по організації і проведення біологічного експерименту при вивченні теми «Органи рослин», «Внутрішня будова листка» | |||
|жовтень 2020 | |||
|- | |||
| 6 | |||
| Метод міні-проєктів як важливий мотиваційний чинник у навчанні «Біології » 6 класу. | |||
| листопад, 2020 | |||
|- | |||
| 7 | |||
| Тренінг: організація міні-проєкту «Чорна книга рослин своєї місцевості» | |||
| листопад, 2020 | |||
|- | |||
| 8 | |||
| Методичні прийоми використання ситуаційних і компетентністно орієнтованих завдань у навчанні «Біології» 6 класу. | |||
| Грудень, 2020 | |||
|- | |||
| 9 | |||
| Підготовка ситуаційних і компетентністно орієнтованих завдань при вивченні теми «Мікроскопічні гриби, що викликають хвороби рослин» | |||
| Грудень, 2020 | |||
|- | |||
| 10 | |||
| Ботанічні екскурсії у процесі формування предметної і ключових компетентностей у навчанні «Біології» 6 класу. | |||
Завдання та методика розробки екологічної стежки | |||
| лютий, 2021 | |||
|- | |||
| 11 | |||
| Методика розробки екскурсії «Вічнозелені рослини своєї місцевості» | |||
| лютий, 2021 | |||
|- | |||
| 12 | |||
| Методика розробки екологічної стежки «Покритонасінні рослини своєї місцевості» | |||
| березень, 2021 | |||
|- | |||
| 13 | |||
| Методика розробки екологічної стежки «Рідкісні рослини своєї місцевості» | |||
| Травень, 2021 | |||
|- | |||
| 14 | |||
| Індивідуальні консультації та корегування методичних завдань | |||
| протягом навчального року | |||
|- | |||
| 15 | |||
| Проведення семінару за результатами вивчення педагогічних технологій | |||
| березень, 2021 | |||
|- | |||
| 16 | |||
| Відбір кращої методичної розробки для участі у конкурсі студентських робіт | |||
| квітень, 2021 | |||
|- | |||
| 17 | |||
| Підготовка до Дня науки на факультеті біології та лісового господарства | |||
| травень 2021 | |||
|- | |||
| 18 | |||
| Оформлення курсових та бакалаврських робіт студентами | |||
| квітень-травень 2021 | |||
|- | |||
| 19 | |||
| Підготовка та написання студентами публікацій по темі дослідження | |||
| березень-травень 2021 | |||
|} | |} |
Версія за 19:54, 15 жовтня 2020
Керівник:
доц.. к.б.н. Коцун Л.О.
Мета:
Оволодіти інноваційними технологіями вивчення рослин у шкільному курсі біології
№ п/п | Напрямок роботи, заходи | Термін виконання | 1 | Загальні збори гуртка, вибори старости, обговорення плану роботи | вересень, 2020 |
---|
№ п/п | Напрямок роботи, заходи | Термін виконання |
---|---|---|
1 | Загальні збори гуртка, вибори старости, обговорення плану роботи | вересень, 2020 |
2 | Затвердження тем досліджень на 2020-2021 н.р. студентами кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук | вересень, 2020 |
3 | Теоретичні основи реалізації компетентністно орієнтованого навчання біології | вересень, 2020 |
4 | Біологічний експеримент у процесі формування предметної і ключових компетентностей у навчанні «Біології» 6 класу | вересень, 2020 3 |
5 | Тренінг по організації і проведення біологічного експерименту при вивченні теми «Органи рослин», «Внутрішня будова листка» | жовтень 2020 |
6 | Метод міні-проєктів як важливий мотиваційний чинник у навчанні «Біології » 6 класу. | листопад, 2020 |
7 | Тренінг: організація міні-проєкту «Чорна книга рослин своєї місцевості» | листопад, 2020 |
8 | Методичні прийоми використання ситуаційних і компетентністно орієнтованих завдань у навчанні «Біології» 6 класу. | Грудень, 2020 |
9 | Підготовка ситуаційних і компетентністно орієнтованих завдань при вивченні теми «Мікроскопічні гриби, що викликають хвороби рослин» | Грудень, 2020 |
10 | Ботанічні екскурсії у процесі формування предметної і ключових компетентностей у навчанні «Біології» 6 класу.
Завдання та методика розробки екологічної стежки |
лютий, 2021 |
11 | Методика розробки екскурсії «Вічнозелені рослини своєї місцевості» | лютий, 2021 |
12 | Методика розробки екологічної стежки «Покритонасінні рослини своєї місцевості» | березень, 2021 |
13 | Методика розробки екологічної стежки «Рідкісні рослини своєї місцевості» | Травень, 2021 |
14 | Індивідуальні консультації та корегування методичних завдань | протягом навчального року |
15 | Проведення семінару за результатами вивчення педагогічних технологій | березень, 2021 |
16 | Відбір кращої методичної розробки для участі у конкурсі студентських робіт | квітень, 2021 |
17 | Підготовка до Дня науки на факультеті біології та лісового господарства | травень 2021 |
18 | Оформлення курсових та бакалаврських робіт студентами | квітень-травень 2021 |
19 | Підготовка та написання студентами публікацій по темі дослідження | березень-травень 2021 |