Відмінності між версіями «Графік консультацій викладачів кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук на І семестр 2020-2021 н.р.»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 21: | Рядок 21: | ||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | ||
| БЗЛ-33О* | | БЗЛ-33О* | ||
| 1 т. – 7 т | |||
| П’ятниця, 10 00 – 13.00 | |||
| 717, 717 а | |||
|- | |||
| Зінченко Марія Олександрівна | |||
| Генетика | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | |||
| БЗЛ-33Оз* | |||
| 1 т. – 7 т | | 1 т. – 7 т | ||
| П’ятниця, 10 00 – 13.00 | | П’ятниця, 10 00 – 13.00 |
Версія за 13:06, 16 жовтня 2020
Прізвище, ім’я, по-батькові | Предмет | Спеціальність | Академ. група | Тижні | День тижня, години | Аудиторія |
---|---|---|---|---|---|---|
Зінченко Марія Олександрівна | Генетика | БІОЛОГИ (ДЕННА) | 3БіоОБіо | 1 т. – 7 т. | П’ятниця, 10 00 – 13.00 | 717, 717 а |
Зінченко Марія Олександрівна | Генетика | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | БЗЛ-33О* | 1 т. – 7 т | П’ятниця, 10 00 – 13.00 | 717, 717 а |
Зінченко Марія Олександрівна | Генетика | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | БЗЛ-33Оз* | 1 т. – 7 т | П’ятниця, 10 00 – 13.00 | 717, 717 а |
рядок 2, комірка 1 | рядок 2, комірка 2 | рядок 2, комірка 3 | рядок 2, комірка 4 | рядок 2, комірка 5 | рядок 2, комірка 6 | рядок 2, комірка 7 |