Відмінності між версіями «Графік консультацій викладачів кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук на І семестр 2020-2021 н.р.»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 33: | Рядок 33: | ||
| 717, 717 а | | 717, 717 а | ||
|- | |- | ||
| | | Волгін Сергій Олександрович | ||
| | | Ботаніка | ||
| | | БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | ||
| | | 2Бі+ЛДБім | ||
| | | 1 т. – 11 т. | ||
| | | Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | ||
| | | 717, 721 | ||
|- | |||
| Волгін Сергій Олександрович | |||
| Ботаніка | |||
| БІОЛОГИ (ДЕННА) | |||
| 2Біо+ПН | |||
| 1 т. – 11 т. | |||
| Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | |||
| 717, 721 | |||
|- | |||
| Волгін Сергій Олександрович | |||
| Ботаніка | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | |||
| БЗЛ-22О | |||
| 1 т. – 11 т. | |||
| Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | |||
| 717, 721 | |||
|- | |||
| Волгін Сергій Олександрович | |||
| Ботаніка | |||
| Середня освіта (Природничі науки), 2018 (бакалавр, денна) | |||
| ПН-25О* | |||
| 1 т. – 11 т. | |||
| Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | |||
| 717, 721 | |||
|- | |||
| Волгін Сергій Олександрович | |||
| Ботаніка | |||
| Середня освіта, м/с (Природничі науки), 2019, (бакалавр, заочна) | |||
| ПН-24 Оз | |||
| 1 т. – 11 т. | |||
| Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | |||
| 717, 721 | |||
|- | |||
| Волгін Сергій Олександрович | |||
| Ботаніка | |||
| Лісове господарство, 2020 (бакалавр, денна) | |||
| ЛГ-14 | |||
| 1 т. – 11 т. | |||
| Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | |||
| 717, 721 | |||
|- | |||
| Волгін Сергій Олександрович | |||
| Ботаніка | |||
| Біологія м/с, 2017 (бакалавр, заочна) | |||
| Біом/с-22з* | |||
| 1 т. – 11 т. | |||
| Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | |||
| 717, 721 | |||
|} | |} |
Версія за 13:23, 16 жовтня 2020
Прізвище, ім’я, по-батькові | Предмет | Спеціальність | Академ. група | Тижні | День тижня, години | Аудиторія |
---|---|---|---|---|---|---|
Зінченко Марія Олександрівна | Генетика | БІОЛОГИ (ДЕННА) | 3БіоОБіо | 1 т. – 7 т. | П’ятниця, 10 00 – 13.00 | 717, 717 а |
Зінченко Марія Олександрівна | Генетика | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | БЗЛ-33О* | 1 т. – 7 т | П’ятниця, 10 00 – 13.00 | 717, 717 а |
Зінченко Марія Олександрівна | Генетика | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | БЗЛ-33Оз* | 1 т. – 7 т | П’ятниця, 10 00 – 13.00 | 717, 717 а |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | 2Бі+ЛДБім | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | 717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | БІОЛОГИ (ДЕННА) | 2Біо+ПН | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | 717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | БЗЛ-22О | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | 717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Середня освіта (Природничі науки), 2018 (бакалавр, денна) | ПН-25О* | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | 717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Середня освіта, м/с (Природничі науки), 2019, (бакалавр, заочна) | ПН-24 Оз | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | 717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Лісове господарство, 2020 (бакалавр, денна) | ЛГ-14 | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | 717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Біологія м/с, 2017 (бакалавр, заочна) | Біом/с-22з* | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | 717, 721 |