Відмінності між версіями «Графік проведення змістових модулів по кафедрі ботаніки і методики викладання природничих наук І семестр (осінній) 2020-2021 навчального року»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Не показано 6 проміжних версій цього користувача) | |||
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
'''«Затверджено»''' | |||
на засіданні кафедри ботаніки і | |||
методики викладання природничих наук | |||
протокол № 3 від 28 вересня 2020 р. | |||
завідувач кафедри ботаніки і | |||
методики викладання природничих наук доц. Зінченко М.О. | |||
{| class="wikitable" border="1" | {| class="wikitable" border="1" | ||
|- | |- | ||
Рядок 13: | Рядок 21: | ||
| 7 т. | | 7 т. | ||
|- | |- | ||
| | | Волгін Сергій Олександрович | ||
| | | Ботаніка | ||
| | | Лісове господарство, 2020 (бакалавр, денна) | ||
| ЛГ-14 | |||
| 12 т. | |||
|- | |||
| Волгін Сергій Олександрович | |||
| Ботаніка | |||
| Середня освіта (Природничі науки), 2018 (бакалавр, денна) | |||
| ПН-25О, БЗЛ-22О, Біо-21 | |||
| 12 т. | |||
|- | |||
| Волгін Сергій Олександрович | |||
| Основи наукових досліджень | |||
| Біологія, 2017 (бакалавр, денна) | |||
| Біо-31 | |||
| 13 т. | |||
|- | |||
| Волгін Сергій Олександрович | |||
| Основи наукових досліджень | |||
| Біологія, 2017 (бакалавр, заочна) | |||
| Біо-21з | |||
| 7 т. | |||
|- | |||
| Волгін Сергій Олександрович | |||
| Філогенетичні системи та методи систематики | |||
| Біологія, 2020 (магістр, денна) | |||
| Біо-51М | |||
| 13 т. | |||
|- | |||
| Коцун Лариса Олександрівна | |||
| Синантропні зміни флори та фітоіндекація | |||
| Біологія, 2017 (магістр, денна) | |||
| Біо-61МБот | |||
| 6, 7 т. | |||
|- | |||
| Коцун Лариса Олександрівна | |||
| Методика позашкільної роботи з біології та природознавства | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | |||
| БЗЛ-72МОз | |||
| 12 т. | |||
|- | |||
| Голуб Валентина Олександрівна | |||
| Фізіологія рослин | |||
| Лісове господарство, м/с 2020 (бакалавр, заочна) | |||
| ЛГм/с-12з | |||
| 10, 17 т. | |||
|- | |||
| Голуб Валентина Олександрівна | |||
| Радіоекологія фітоценозів | |||
| Біологія, 2017 (магістр, денна) | |||
| ЛГм/с-12з | |||
| 10, 17 т. | |||
|- | |||
| Голуб Валентина Олександрівна | |||
| Фізіологія та біохімія рослин | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | |||
| БЗЛ-33Оз | |||
| 10, 17 т. | |||
|- | |||
| Зінченко Марія Олександрівна | |||
| Генетика | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | |||
| БЗЛ-33Оз | |||
| 9, 16 т. | |||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
| Теорія та методика навчання біології у старшій школі | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2020 (магістр, денна) | |||
| БЗЛ-53ОМ | |||
| 9, 16 т. | |||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
| Теорія та методика навчання біології у старшій школі | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2020 (магістр, заочна) | |||
| БЗЛ-61ОМз | |||
| 9, 10 т. | |||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
| Теорія та методика навчання біології | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | |||
| БЗЛ-72МОз | |||
| 10, 11 т. | |||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
| Методика навчання біології | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини) м/с, 2018 (бакалавр, заочна) | |||
| БЗЛмс-34Оз | |||
| 10, 11 т. | |||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
| Педагогіка і методика викладання біології в закладах освіти | |||
| Біологія, 2017 (бакалавр, денна) | |||
| Біо-31 | |||
| 6, 14 т. | |||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
| Педагогіка і методика навчання біології в закладах освіти | |||
| Біологія, 2017 (бакалавр, заочна) | |||
| Біо-41з | |||
| 11, 12 т. | |||
|- | |||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | |||
| Лікарські рослини | |||
| Біологія, 2020 (магістр, денна) | |||
| Біо-51М | |||
| 10т., 17т. | |||
|- | |||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | |||
| Географія рослин | |||
| Середня освіта (Біологія), 2016 (бакалавр, заочна) | |||
| Біо-52Оз | |||
| 10 т. | |||
|- | |||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | |||
| Фітоценологія | |||
| Середня освіта (Біологія), 2016 (бакалавр, заочна) | |||
| Біо-52Оз | |||
| 10 т. | |||
|- | |||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | |||
| Флористика і гербарна справа | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | |||
| БЗЛ-72МОз | |||
| 13 т. | |||
|- | |||
| Фіщук Оксана Сергіївна | |||
| Шкільна навчально-дослідна ділянка | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | |||
| БЗЛ-72МОз | |||
| 8 т., 16 т. | |||
|- | |||
| Фіщук Оксана Сергіївна | |||
| Методика навчання природничих наук | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | |||
| БЗЛ-33О | |||
| 8 т., 16 т. | |||
|- | |||
| Фіщук Оксана Сергіївна | |||
| Шкільна навчально-дослідна ділянка | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | |||
| БЗЛ-33О | |||
| 8 т., 9 т. | |||
|- | |||
| Машевська Алла Степанівна | |||
| Методика навчання природничих наук | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | |||
| БЗЛ-33О | |||
| 9 т. | |||
|- | |||
| Коцун Борис Борисович | |||
| Природознавство та методика його навчання | |||
| Середня освіта (Природничі науки), м/с 2019 (бакалавр, заочна) | |||
| ПНм/с-24Оз | |||
| 6 т. | |||
|} | |} |
Поточна версія на 17:50, 28 жовтня 2020
«Затверджено» на засіданні кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук протокол № 3 від 28 вересня 2020 р. завідувач кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук доц. Зінченко М.О.
Прізвище викладача | Предмет | Спеціальність | Академ. група | Навчальний тиждень |
---|---|---|---|---|
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Біологія м/с, 2017 (бакалавр, заочна) | Біом/с-22з, ЛДм/с-23з, Біо-21з | 7 т. |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Лісове господарство, 2020 (бакалавр, денна) | ЛГ-14 | 12 т. |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Середня освіта (Природничі науки), 2018 (бакалавр, денна) | ПН-25О, БЗЛ-22О, Біо-21 | 12 т. |
Волгін Сергій Олександрович | Основи наукових досліджень | Біологія, 2017 (бакалавр, денна) | Біо-31 | 13 т. |
Волгін Сергій Олександрович | Основи наукових досліджень | Біологія, 2017 (бакалавр, заочна) | Біо-21з | 7 т. |
Волгін Сергій Олександрович | Філогенетичні системи та методи систематики | Біологія, 2020 (магістр, денна) | Біо-51М | 13 т. |
Коцун Лариса Олександрівна | Синантропні зміни флори та фітоіндекація | Біологія, 2017 (магістр, денна) | Біо-61МБот | 6, 7 т. |
Коцун Лариса Олександрівна | Методика позашкільної роботи з біології та природознавства | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | БЗЛ-72МОз | 12 т. |
Голуб Валентина Олександрівна | Фізіологія рослин | Лісове господарство, м/с 2020 (бакалавр, заочна) | ЛГм/с-12з | 10, 17 т. |
Голуб Валентина Олександрівна | Радіоекологія фітоценозів | Біологія, 2017 (магістр, денна) | ЛГм/с-12з | 10, 17 т. |
Голуб Валентина Олександрівна | Фізіологія та біохімія рослин | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | БЗЛ-33Оз | 10, 17 т. |
Зінченко Марія Олександрівна | Генетика | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | БЗЛ-33Оз | 9, 16 т. |
Іванців Оксана Ярославівна | Теорія та методика навчання біології у старшій школі | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2020 (магістр, денна) | БЗЛ-53ОМ | 9, 16 т. |
Іванців Оксана Ярославівна | Теорія та методика навчання біології у старшій школі | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2020 (магістр, заочна) | БЗЛ-61ОМз | 9, 10 т. |
Іванців Оксана Ярославівна | Теорія та методика навчання біології | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | БЗЛ-72МОз | 10, 11 т. |
Іванців Оксана Ярославівна | Методика навчання біології | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини) м/с, 2018 (бакалавр, заочна) | БЗЛмс-34Оз | 10, 11 т. |
Іванців Оксана Ярославівна | Педагогіка і методика викладання біології в закладах освіти | Біологія, 2017 (бакалавр, денна) | Біо-31 | 6, 14 т. |
Іванців Оксана Ярославівна | Педагогіка і методика навчання біології в закладах освіти | Біологія, 2017 (бакалавр, заочна) | Біо-41з | 11, 12 т. |
Кузьмішина Ірина Іванівна | Лікарські рослини | Біологія, 2020 (магістр, денна) | Біо-51М | 10т., 17т. |
Кузьмішина Ірина Іванівна | Географія рослин | Середня освіта (Біологія), 2016 (бакалавр, заочна) | Біо-52Оз | 10 т. |
Кузьмішина Ірина Іванівна | Фітоценологія | Середня освіта (Біологія), 2016 (бакалавр, заочна) | Біо-52Оз | 10 т. |
Кузьмішина Ірина Іванівна | Флористика і гербарна справа | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | БЗЛ-72МОз | 13 т. |
Фіщук Оксана Сергіївна | Шкільна навчально-дослідна ділянка | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | БЗЛ-72МОз | 8 т., 16 т. |
Фіщук Оксана Сергіївна | Методика навчання природничих наук | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | БЗЛ-33О | 8 т., 16 т. |
Фіщук Оксана Сергіївна | Шкільна навчально-дослідна ділянка | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | БЗЛ-33О | 8 т., 9 т. |
Машевська Алла Степанівна | Методика навчання природничих наук | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | БЗЛ-33О | 9 т. |
Коцун Борис Борисович | Природознавство та методика його навчання | Середня освіта (Природничі науки), м/с 2019 (бакалавр, заочна) | ПНм/с-24Оз | 6 т. |