Відмінності між версіями «План роботи навчальної лабораторії систематики на 2020-2021 навчальний рік»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Створена сторінка: «Затверджено»<br /> на засіданні кафедри ботаніки і методики викладання природничих нау...) |
|||
(Не показано одну проміжну версію цього користувача) | |||
Рядок 2: | Рядок 2: | ||
на засіданні кафедри ботаніки і методики | на засіданні кафедри ботаніки і методики | ||
викладання природничих наук<br /> | викладання природничих наук<br /> | ||
протокол № | протокол № 1 від 03 вересня 2020 р.<br /> | ||
завідувач кафедри ботаніки і методики | завідувач кафедри ботаніки і методики | ||
викладання природничих наук доцент Зінченко М.О. | викладання природничих наук доцент Зінченко М.О. | ||
Рядок 27: | Рядок 27: | ||
| Протягом року | | Протягом року | ||
| Єрмейчук Т.М. | | Єрмейчук Т.М. | ||
|- | |||
| 4. | |||
| Провести інструктаж з техніки безпеки. | |||
| Вересень 2020 року | |||
| Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С. | |||
|- | |||
| 5. | |||
| Забезпечити проведення лекційних та лабораторних занять з<br /> | |||
* Ботаніка, | |||
* Ботаніка ІІ курс, | |||
* Синантропні зміни флори та фітоіндекація; | |||
* Географія рослин | |||
* Лікарські рослини | |||
* Фітоценологія | |||
* Флористика і гербарна справа | |||
* Основи наукових досліджень | |||
* Ботаніка ІІ курс | |||
* Ботаніка І курс ЛГ | |||
* Філогенетичні системи та методи систематики | |||
* Основи еволюційної анатомії рослин. | |||
* Охорона рослинного світу | |||
| Протягом року | |||
| Єрмейчук Т.М., Антонюк Ю.М., Липянін С.Й | |||
|- | |||
| 6. | |||
| Регулярно видавати методичний матеріал під час індивідуальної роботи студентів та при написанні курсових і випускних кваліфікаційних робіт. | |||
| Протягом року | |||
| Єрмейчук Т.М., Антонюк Ю.М. | |||
|- | |||
| 7. | |||
| Забезпечити можливість відробок студентами пропущених занять та самопідготовки студентів. | |||
| Протягом року | |||
| Єрмейчук Т.М., Антонюк Ю.М. | |||
|- | |||
| 8. | |||
| Надання консультацій для студентів по визначенню рослин та оформленню гербаріїв для курсових та випускних кваліфікаційних робіт. | |||
| Протягом року | |||
| Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С. | |||
|- | |||
| 9. | |||
| Надання індивідуальних консультацій та корегування завдань наукової роботи за темою: „Ресурси флори Волинської області та їх раціональне використання” | |||
з наступних напрямків:<br /> | |||
# Організація провідної системи осьової частини квітки покритонасінних. | |||
# Екологічний стан урбоекосистем та шяхи їх оптимізації. | |||
# Рослинний світ Волинської області. | |||
# Охорона рослинного світу Волині. | |||
# Інвентаризація природної та інтродукoваної флори Волині. | |||
# Порівняльна морфологія квітки представників родини Asparagaceae s.l. | |||
| | та роботи проблемних груп, наукових гуртків:<br /> | ||
| | # Адаптивне рослинництво та збереження фіторізноманіття в сучасних екологічних умовах | ||
| | # Флора Волинської області як об’єкт краєзнавчого вивчення студентами факультету біології та лісового господарства; | ||
| | # Анатомія та порівняльна морфологія квітки порядку Asparagales. | ||
| Протягом року | |||
| Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С. | |||
|- | |||
| 11. | |||
| Надання консультації щодо оформлення курсових та випускних кваліфікаційних робіт студентами кафедри ботаніки денної та заочної форм навчання. | |||
|Протягом року | |||
| Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С. | |||
|- | |||
| 12. | |||
| Надання консультацій співробітникам кафедр лісового та садово-паркового господарства, лісового господарства, зоології, екології та раціонального природокористування, агробіостанції та ботанічного саду „Волинь” ВНУ ім. Лесі Українки. | |||
| Протягом року | |||
| Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М. | |||
|- | |||
| 13. | |||
| Забезпечити співпрацю з Волинським обласним еколого-натуралістичним центром, Волинським обласним управління лісового та мисливського господарства. | |||
| Протягом року | |||
| Коцун Л.О., Кузьмішина І.І. | |||
|- | |||
| 14. | |||
| Опрацювати методики та надання рекомендацій по вивченню флори свого краю. | |||
| Протягом року | |||
| Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М. | |||
|- | |||
| 15. | |||
| Вивчення видового різноманіття рослин ШНПП, НПП «Прип’ять-Стохід», дендропарків «Байрак», «Першотравневий», заказників «Смольний», «Урочище Воротнів», «Святобузаківський», флори Володимир-Волинського, Камінь-Каширського, Ківерцівського, Маневицького, Рожищенського районів. | |||
| Протягом року | |||
| Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М. | |||
|- | |||
| 16. | |||
| Узгодження індивідуальних завдань студентів кафедри на літній період. | |||
| Весна | |||
| Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М. | |||
|- | |||
| 17. | |||
| Підготовка та написання студентами публікацій по темі дослідження (тез доповідей, статей, тощо). | |||
| Протягом року | |||
| Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М. | |||
|- | |||
| 18. | |||
| Забезпечення участі студентів у наукових організаційно-масових заходах різного рівня (кафедральні, факультетські, регіональні, всеукраїнські, міжнародні) (наукові семінари, круглі столи, науково-практичні конференції, конкурси наукових робіт). | |||
| Протягом року | |||
| Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С. | |||
|- | |||
| 19. | |||
| Постійно дбати про поповнення навчального обладнання згідно навчальних програм. | |||
| Протягом року | |||
| Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. | |||
|- | |||
| 20. | |||
| Поповнити інвентар для польової практики. | |||
| За наявністю коштів. | |||
| Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М., Липянін С.Й. | |||
|- | |||
| 21. | |||
| Продовжити систематизування навчальних гербаріїв з польової практики. | |||
| Протягом року | |||
| Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. | |||
|- | |- | ||
| | | 22. | ||
| | | Забезпечити поточний ремонт гербарних таблиць. | ||
| | | Протягом року | ||
| | | Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. | ||
|- | |- | ||
| | | 23. | ||
| | | Провести оновлення методичного матеріалу з вище згаданих предметів. | ||
| | | Протягом року | ||
| | | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. | ||
|- | |- | ||
| | | 24. | ||
| | | Провести ревізію та систематизацію вологих препаратів для занять із ботаніки. | ||
| | | Протягом року | ||
| | | Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. | ||
|- | |||
| 25. | |||
| Проводити поточний ремонт та наладку мікроскопів. | |||
| Протягом року | |||
| Липянін С.Й., Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. | |||
|- | |- | ||
| | | 26. | ||
| | | Проводити догляд за кімнатними рослинами, що використовуються для проведення лабораторних та практичних занять. | ||
| | | Протягом року | ||
| | | Липянін С.Й., Єрмейчук Т.М. | ||
|- | |- | ||
| | | 27. | ||
| | | Проводити опрацювання зібраного під час виконання індивідуальних літніх завдань гербарного матеріалу. | ||
| | | Вересень-жовтень | ||
| | | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. | ||
|- | |- | ||
| | | 28. | ||
| | | Проводити гербаризацію рослин, зібраних під час польових досліджень. | ||
| | | Червень-серпень | ||
| | | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. | ||
|} | |} |
Поточна версія на 18:20, 11 листопада 2020
«Затверджено»
на засіданні кафедри ботаніки і методики
викладання природничих наук
протокол № 1 від 03 вересня 2020 р.
завідувач кафедри ботаніки і методики
викладання природничих наук доцент Зінченко М.О.
№п/п | Заходи | Термін виконання | Виконавці |
---|---|---|---|
1. | Скласти план роботи лабораторії. | Вересень 2020 р. | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Єрмейчук Т.М. |
2. | Розробити графік роботи лабораторії та відробок пропущених студентами занять, продовжити ведення журналу відробок пропущених студентами занять. | До 10.01.20 р. | Єрмейчук Т.М. |
3. | Здійснювати контроль за чергуванням студентів протягом року. | Протягом року | Єрмейчук Т.М. |
4. | Провести інструктаж з техніки безпеки. | Вересень 2020 року | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С. |
5. | Забезпечити проведення лекційних та лабораторних занять з
|
Протягом року | Єрмейчук Т.М., Антонюк Ю.М., Липянін С.Й |
6. | Регулярно видавати методичний матеріал під час індивідуальної роботи студентів та при написанні курсових і випускних кваліфікаційних робіт. | Протягом року | Єрмейчук Т.М., Антонюк Ю.М. |
7. | Забезпечити можливість відробок студентами пропущених занять та самопідготовки студентів. | Протягом року | Єрмейчук Т.М., Антонюк Ю.М. |
8. | Надання консультацій для студентів по визначенню рослин та оформленню гербаріїв для курсових та випускних кваліфікаційних робіт. | Протягом року | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С. |
9. | Надання індивідуальних консультацій та корегування завдань наукової роботи за темою: „Ресурси флори Волинської області та їх раціональне використання”
з наступних напрямків:
та роботи проблемних груп, наукових гуртків:
|
Протягом року | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С. |
11. | Надання консультації щодо оформлення курсових та випускних кваліфікаційних робіт студентами кафедри ботаніки денної та заочної форм навчання. | Протягом року | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С. |
12. | Надання консультацій співробітникам кафедр лісового та садово-паркового господарства, лісового господарства, зоології, екології та раціонального природокористування, агробіостанції та ботанічного саду „Волинь” ВНУ ім. Лесі Українки. | Протягом року | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М. |
13. | Забезпечити співпрацю з Волинським обласним еколого-натуралістичним центром, Волинським обласним управління лісового та мисливського господарства. | Протягом року | Коцун Л.О., Кузьмішина І.І. |
14. | Опрацювати методики та надання рекомендацій по вивченню флори свого краю. | Протягом року | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М. |
15. | Вивчення видового різноманіття рослин ШНПП, НПП «Прип’ять-Стохід», дендропарків «Байрак», «Першотравневий», заказників «Смольний», «Урочище Воротнів», «Святобузаківський», флори Володимир-Волинського, Камінь-Каширського, Ківерцівського, Маневицького, Рожищенського районів. | Протягом року | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М. |
16. | Узгодження індивідуальних завдань студентів кафедри на літній період. | Весна | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М. |
17. | Підготовка та написання студентами публікацій по темі дослідження (тез доповідей, статей, тощо). | Протягом року | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М. |
18. | Забезпечення участі студентів у наукових організаційно-масових заходах різного рівня (кафедральні, факультетські, регіональні, всеукраїнські, міжнародні) (наукові семінари, круглі столи, науково-практичні конференції, конкурси наукових робіт). | Протягом року | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С. |
19. | Постійно дбати про поповнення навчального обладнання згідно навчальних програм. | Протягом року | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. |
20. | Поповнити інвентар для польової практики. | За наявністю коштів. | Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М., Липянін С.Й. |
21. | Продовжити систематизування навчальних гербаріїв з польової практики. | Протягом року | Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. |
22. | Забезпечити поточний ремонт гербарних таблиць. | Протягом року | Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. |
23. | Провести оновлення методичного матеріалу з вище згаданих предметів. | Протягом року | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. |
24. | Провести ревізію та систематизацію вологих препаратів для занять із ботаніки. | Протягом року | Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. |
25. | Проводити поточний ремонт та наладку мікроскопів. | Протягом року | Липянін С.Й., Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. |
26. | Проводити догляд за кімнатними рослинами, що використовуються для проведення лабораторних та практичних занять. | Протягом року | Липянін С.Й., Єрмейчук Т.М. |
27. | Проводити опрацювання зібраного під час виконання індивідуальних літніх завдань гербарного матеріалу. | Вересень-жовтень | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. |
28. | Проводити гербаризацію рослин, зібраних під час польових досліджень. | Червень-серпень | Волгін С.О., Коцун Л.О., Кузьмішина І.І., Фіщук О.С., Антонюк Ю.М., Єрмейчук Т.М. |