Відмінності між версіями «Охорона рослинного світу та її вивчення в шкільному курсі біології»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Створена сторінка: {| border="1" cellpadding="2" |'''Дисципліна''' |'''Опис дисципліни''' |- |Фізіологія сенсорних систем |...) |
|||
Рядок 3: | Рядок 3: | ||
|'''Опис дисципліни''' | |'''Опис дисципліни''' | ||
|- | |- | ||
| | |Рівень BO | ||
|Перший (бакалаврський) рівень | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Версія за 18:49, 8 січня 2021
Дисципліна | Опис дисципліни |
Рівень BO | Перший (бакалаврський) рівень |