trusted
7110
редагувань
(Не показано 9 проміжних версій цього користувача) | |||
Рядок 20: | Рядок 20: | ||
|- | |- | ||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | | Кузьмішина Ірина Іванівна | ||
| | | Особливості заготівлі лікарської рослинної сировини | ||
| | | Лікарські рослини | ||
| | | вересень, 2020 р. | ||
| | | 16 жовтня 2020 р. Спеціальність Біологія, 2020 (магістр, денна) Біо-51М, ІІ пара ( 11:50), 717 ауд. | ||
|- | |- | ||
| Коцун Лариса Олександрівна | | Коцун Лариса Олександрівна | ||
Рядок 35: | Рядок 35: | ||
| Радіоекологія фітоценозів | | Радіоекологія фітоценозів | ||
| Жовтень, 2020 р. | | Жовтень, 2020 р. | ||
| | | 07 жовтня 2020 р. Спеціальність Біологія, 2017 (магістр, денна). Біо-61М, ІІ пара (10.10), 717 ауд. | ||
|- | |- | ||
| Машевська Алла Степанівна | | Машевська Алла Степанівна | ||
Рядок 41: | Рядок 41: | ||
| Методика навчання природничих наук | | Методика навчання природничих наук | ||
| Жовтень, 2020 . | | Жовтень, 2020 . | ||
| 26 | | 26 жовтня 2020 р. Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна), БЗЛ-33Оз (IV пара ) | ||
|- | |- | ||
| Іванців Оксана Ярославівна | | Іванців Оксана Ярославівна | ||
Рядок 47: | Рядок 47: | ||
| Педагогіка і методика викладання біології в закладах освіти | | Педагогіка і методика викладання біології в закладах освіти | ||
| Вересень, 2020 р. | | Вересень, 2020 р. | ||
| | | 21 вересня 2020 р. Спеціальність Біологія (бакалавр, денна) Біо-31 (ІІ пара) | ||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
| Засоби навчання та їх використання при навчанні біології у старшій школі | |||
| Теорія і методика навчання біології у старшій школі | |||
| Жовтень, 2020 р. | |||
| 09 жовтня 2020 року Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна), БЗЛ-33Оз (V пара ) | |||
|- | |- | ||
| Фіщук Оксана Сергіївна | | Фіщук Оксана Сергіївна | ||
Рядок 53: | Рядок 59: | ||
| Методика навчання природничих наук | | Методика навчання природничих наук | ||
| Жовтень, 2020 р. | | Жовтень, 2020 р. | ||
| | | 13 жовтня 2020 року Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна), БЗЛ-33О (V пара ) | ||
|} | |} |