trusted
1788
редагувань
Tytiuk (обговорення | внесок) |
Tytiuk (обговорення | внесок) |
||
(Не показано 7 проміжних версій цього користувача) | |||
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{| class="wikitable" border="1" | {| class="wikitable" border="1" | ||
{| class="wikitable" border="1" | {| class="wikitable" border="1" | ||
Список гістологічних мікропрепаратів | '''''Список гістологічних мікропрепаратів''''' | ||
|- | |- | ||
Рядок 9: | Рядок 8: | ||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
| | | Комплекс Гольджі в нейроцитах спинномозкового ганглія | ||
|- | |- | ||
| 2 / 1 | | 2 / 1 | ||
Рядок 154: | Рядок 153: | ||
| 48 | | 48 | ||
| Шкіра з волоссям | | Шкіра з волоссям | ||
|- | |||
| 49 | |||
| Артеріоли, капіляри і венули – мікроциркуляторне русло | |||
|- | |||
| 50 | |||
| Артерія м’язового типу | |||
|- | |||
| 51 | |||
| Артерія еластичного типу | |||
|- | |||
| 52 | |||
| Вена м’язового типу | |||
|- | |||
| 53 | |||
| Ендокард, міокард і волокна Пуркіньє | |||
|- | |||
| 54 | |||
| Червоний кістковий мозок | |||
|- | |||
| 56 | |||
| Піднебінний мигдалик | |||
|- | |||
| 57 | |||
| Селезінка | |||
|- | |||
| 58 | |||
| Лімфатичний вузол | |||
|- | |||
| 58 / 1 | |||
| Накопичення фарби в лімфатичному вузлі | |||
|- | |||
| 59 | |||
| Гіпофіз | |||
|- | |||
| 60 | |||
| Щитоподібна залоза | |||
|- | |||
| 61 | |||
| Прищитоподібна залоза | |||
|- | |||
| 62 | |||
| Надниркова залоза | |||
|- | |||
| 63 | |||
| Ниткоподібні сосочки язика | |||
|- | |||
| 64 | |||
| Листоподібні сосочки язика | |||
|- | |||
| 64 / 1 | |||
| Епітелій слизової порожнини рота | |||
|- | |||
| 65 | |||
| Розвиток зуба, рання стадія (закладка емалевого органа) | |||
|- | |||
| 66 | |||
| Розвиток зуба, пізня стадія (утворення дентину та емалі) | |||
|- | |||
| 67 | |||
| Привушна слинна залоза | |||
|- | |||
| 68 | |||
| Змішана слинна залоза | |||
|- | |||
| 68 / 1 | |||
| Під’язикова слинна залоза | |||
|- | |||
| 69 | |||
| Стравохід (поперечний розріз) | |||
|- | |||
| 70 | |||
| Перехід стравоходу в шлунок | |||
|- | |||
| 71 | |||
| Дно шлунка | |||
|- | |||
| 72 | |||
| Пілорична частина шлунка | |||
|- | |||
| 72 / 1 | |||
| Червоподібний відросток | |||
|- | |||
| 73 | |||
| Дванадцятипала кишка | |||
|- | |||
| 74 | |||
| Тонка (порожня або клубова) кишка | |||
|- | |||
| 75 | |||
| Товста кишка | |||
|- | |||
| 76 | |||
| Печінка людини | |||
|- | |||
| 77 | |||
| Печінка свині (гематоксилін-пікрофуксин) | |||
|- | |||
| 77 / 1 | |||
| Печінка свині (гематоксилін-еозин) | |||
|- | |||
| 77 / 2 | |||
| Печінка. Накопичення фарби в клітинах Купфера | |||
|- | |||
| 78 | |||
| Підшлункова залоза | |||
|- | |||
| 79 | |||
| Трахея | |||
|- | |||
| 80 | |||
| Легеня | |||
|- | |||
| 81 | |||
| Нирка | |||
|- | |||
|81 / 1 | |||
| Накопичення фарби у звивистих канальцях нирки | |||
|- | |||
| 82 | |||
| Сечовід | |||
|- | |||
| 83 | |||
| Сечовий міхур | |||
|- | |||
| 84 | |||
| Сім’яник | |||
|- | |||
| 85 / 1 | |||
| Сім’яний канатик | |||
|- | |||
| 85 | |||
| Над’яєчко | |||
|- | |||
| 86 | |||
| Передміхурова залоза | |||
|- | |||
| 87 | |||
| Яєчник | |||
|- | |||
| 87 / 1 | |||
| Яйцепровід | |||
|- | |||
| 88 | |||
| Жовте тіло | |||
|- | |||
| 89 | |||
| Матка | |||
|- | |||
| 89 / 1 | |||
| Піхва | |||
|- | |||
| 90 | |||
| Грудна (молочна) залоза | |||
|- | |||
| 91 | |||
| Плідна частина плаценти | |||
|- | |||
| 92 | |||
| Материнська частина плаценти | |||
|- | |||
| 92 / 1 | |||
|Пуповина (поперечний розріз) | |||
|} | |} |