Відмінності між версіями «Mетодичний семінар: «Професійна підготовка сучасного вчителя біології та природничих наук: теоретичний та практичний аспекти».»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: '''13 травня 2021 року''' спільно з Волинським інститутом післядипломної педагогічної осві...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
[[Файл:ghjatcsqyf.jpg|міні]]
'''13 травня 2021  року''' спільно з Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено '''методичний семінар на тему:'''
'''13 травня 2021  року''' спільно з Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено '''методичний семінар на тему:'''
'''''«Професійна підготовка сучасного вчителя біології та природничих наук: теоретичний та практичний аспекти»'''''<br />
'''''«Професійна підготовка сучасного вчителя біології та природничих наук: теоретичний та практичний аспекти»'''''<br />

Версія за 17:26, 28 листопада 2021

Ghjatcsqyf.jpg

13 травня 2021 року спільно з Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено методичний семінар на тему: «Професійна підготовка сучасного вчителя біології та природничих наук: теоретичний та практичний аспекти»

Модератори заходу: Коцун Л.О., Дмитрова О.Р., Іванців О.Я.

Під час семінару гаранти освітньо-професійних програм Середня освіта. Біологія, природознавство, здоров’я людини першого (гарант О.Р.Дмитроца) та другого рівня вищої освіти за спеціальністю – 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) (гарант Л.О.Коцун) та освітньо-професійної програми Середня освіта. Природничі науки спеціальності 014. Середня освіта (Природничі науки) (гарант О.Я.Іванців), що реалізуються на факультеті біології та лісового господарства Волинського національного університету імені Лесі Українки ознайомили присутніх зі структурою ОПП та вимогами, що ставляться до професіограми сучасного вчителя біології, здоров’я людини та природничих наук.

Педагоги висловили свої зауваження та пропозиції щодо покращення якості підготовки майбутніх фахівців біології, здоров’я людини та природничих наук, визначили пріоритетні напрямки запровадження інновацій у професійну діяльність.

Під час роботи семінару обговорили механізми залучення вчителів-практиків до моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм означених спеціальностей та їх змісту для підвищення якості підготовки майбутніх фахівців.

У ході обговорення визначили механізми налагодження тісної співпраці з вчителями–практиками щодо удосконалення практичної підготовки здобувачів вищої освіти до професійної діяльності в умовах становлення Нової української школи, у сприянні проходженні виробничих практик та ознайомленню з інноваційним досвідом вчителів біології та природничих наук нашої області.