Анонім

Відмінності між версіями «Піскач Людмила Василівна»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
нема опису редагування
Рядок 1: Рядок 1:
Піскач Людмила Василівна
Адреса:  
Адреса:  
  43025, м. Луцьк, вул. Потапова, 9, каб. 801  
  43025, м. Луцьк, вул. Потапова, 9, каб. 801  
Рядок 10: Рядок 8:
  +380-50-911-12-65
  +380-50-911-12-65


Біографічна довідка
== Біографічна довідка ==


Народилася 7 жовтня 1960 року в смт. Рожище Волинської області. Закінчила Луцьку середню школу № 17 (1977 р.). Випускниця Ужгородського державного університету за спеціальністю “Хімія” (1982), де здобула кваліфікацію "Хімік. Викладач". У 1982–1984 р. р. працювала інженером по укомплектації технічної документації на заводі нестандартного обладнання в м. Хусті Закарпатської області; у 1984-1985 р.р. –  інженером-конструктором РМК «Укрторгтехніка» м. Луцька. З 1985 р. – науковий співробітник НДС, викладач (асистент (з 1989 р.), старший викладач (з 1997 р.), доцент кафедри неорганічної та фізичної хімії (з 1998 р. і до тепер)) Луцького педагогічного інституту (Волинського державного університету (з 1993 р.), Східноєвропейського національного університету (з 2012 р.)) імені Лесі Українки. В 1997 р. захистила дисертацію у спеціалізованій вченій раді при Львівському національному університеті імені Івана Франка та одержала вчену ступінь кандидата хімічних наук зі спеціальності “Неорганічна хімія” (1998 р.). У 2001 році присвоєно вчене звання “Доцента кафедри неорганічної та фізичної хімії”. По сумісництву працює науковим співробітником госпдоговірних і держбюджетних тем, що виконуються на кафедрі неорганічної та фізичної хімії. Має захищеного аспіранта. Неодноразово була головою (або членом) журі обласних турнірів юних хіміків, обласних конкурсів-захистів наукових учнівських робіт з хімії в МАН, обласних учнівських олімпіад з хімії, членом оргкомітетів студентських олімпіад і регіональних конференцій. Нагороджена почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації (2005 р.), почесною грамотою Волинської Обласної Ради (2014 р.), подякою управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації  (2016 р.).
* Народилася 7 жовтня 1960 року в смт. Рожище Волинської області.  
Викладає навчальні дисципліни: “Неорганічна хімія”, “Хімія неорганічна”, “Загальна та неорганічна хімія” для студентів I курсів стаціонарної та заочної форм навчання хімічного та біологічного факультетів, “Неорганічний синтез”, “Фізико-хімічний аналіз” для студентів IV курсу хімічного факультету, “Діаграми стану трикомпонентних систем”, “Сучасні матеріали напівпровідникової техніки“ для студентів-спеціалістів та магістрів V курсу хімічного факультету. Керівник “Обчислювальної практики” студентів II курсу хімічного факультету та “Переддипломної практики” студентів-магістрів хімічного факультету, керівник курсових, випускних, дипломних та магістерських робіт.
* Закінчила Луцьку середню школу № 17 (1977 р.).  
Виконує обов'язки члена ради хімічного факультету та протягом 2001-2016 р.р. – куратора наукового товариства аспірантів і студентів факультету.
* Випускниця Ужгородського державного університету за спеціальністю “Хімія” (1982), де здобула кваліфікацію "Хімік. Викладач". У 1982–1984 р. р. працювала інженером по укомплектації технічної документації на заводі нестандартного обладнання в м. Хусті Закарпатської області; у 1984-1985 р.р. –  інженером-конструктором РМК «Укрторгтехніка» м. Луцька.  
Співавтор трьох монографій, автор 90 наукових статей у вітчизняних та зарубіжних журналах, 6 патентів, 110 тез конференцій. Наукові інтереси та публікації стосуються проблем напівпровідникового матеріалознавства багатокомпонентних халькогенідних та галогенідних систем.
* З 1985 р. – науковий співробітник НДС, викладач (асистент (з 1989 р.), старший викладач (з 1997 р.), доцент кафедри неорганічної та фізичної хімії (з 1998 р. і до тепер)) Луцького педагогічного інституту (Волинського державного університету (з 1993 р.), Східноєвропейського національного університету (з 2012 р.)) імені Лесі Українки.  
* В 1997 р. захистила дисертацію у спеціалізованій вченій раді при Львівському національному університеті імені Івана Франка та одержала вчену ступінь кандидата хімічних наук зі спеціальності “Неорганічна хімія” (1998 р.).  
* У 2001 році присвоєно вчене звання “Доцента кафедри неорганічної та фізичної хімії”. По сумісництву працює науковим співробітником госпдоговірних і держбюджетних тем, що виконуються на кафедрі неорганічної та фізичної хімії. Має захищеного аспіранта. Неодноразово була головою (або членом) журі обласних турнірів юних хіміків, обласних конкурсів-захистів наукових учнівських робіт з хімії в МАН, обласних учнівських олімпіад з хімії, членом оргкомітетів студентських олімпіад і регіональних конференцій. Нагороджена почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації (2005 р.), почесною грамотою Волинської Обласної Ради (2014 р.), подякою управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації  (2016 р.).
* Викладає навчальні дисципліни: “Неорганічна хімія”, “Хімія неорганічна”, “Загальна та неорганічна хімія” для студентів I курсів стаціонарної та заочної форм навчання хімічного та біологічного факультетів, “Неорганічний синтез”, “Фізико-хімічний аналіз” для студентів IV курсу хімічного факультету, “Діаграми стану трикомпонентних систем”, “Сучасні матеріали напівпровідникової техніки“ для студентів-спеціалістів та магістрів V курсу хімічного факультету. Керівник “Обчислювальної практики” студентів II курсу хімічного факультету та “Переддипломної практики” студентів-магістрів хімічного факультету, керівник курсових, випускних, дипломних та магістерських робіт.
* Виконує обов'язки члена ради хімічного факультету та протягом 2001-2016 р.р. – куратора наукового товариства аспірантів і студентів факультету.
* Співавтор трьох монографій, автор 90 наукових статей у вітчизняних та зарубіжних журналах, 6 патентів, 110 тез конференцій. Наукові інтереси та публікації стосуються проблем напівпровідникового матеріалознавства багатокомпонентних халькогенідних та галогенідних систем.
      
      
ВИБРАНІ  НАУКОВІ ТА НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНІ ПРАЦІ  
ВИБРАНІ  НАУКОВІ ТА НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНІ ПРАЦІ  
trusted
215

редагувань